*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 8
12 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 01 okt 2010, 08:01
|
lees voor

'Kopstoot PVV'er na politieke discussie'

DEN HAAG -  De PVV’er Marcial Hernandez, die een kopstoot uitdeelde aan de 30-jarige Timon, zou dat gedaan hebben na een felle politieke discussie, waarbij hij de vriendin van het slachtoffer beledigde.

Foto: Dijkstra BV

Timon en zijn vriendin (28) raakten woensdagavond in café Berger in gesprek met enkele PVV-leden. "Gaandeweg het gesprek ontstond er een felle persoonlijke discussie", zegt Timons vader, die namens zijn zoon spreekt, in het AD. "De sfeer was absoluut niet vijandig. Tot een van de PVV-leden opeens persoonlijk werd en iets riep naar Timons vriendin. Wat er werd geroepen, laat ik in het midden, maar het kon niet door de beugel", vervolgt Timons vader. "Timon vroeg 'moet dat nou' , waarop de PVV-er hem een kopstoot gaf."

De 36-jarige Hernandez werd na het incident op aanwijzing van omstanders opgepakt. Hij is meegenomen naar het bureau, verhoord en heeft de nacht in de cel doorgebracht. Het slachtoffer heeft aangifte gedaan van mishandeling.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Vrij zonnige 1e Pinksterdag

Zeist, 27 mei 2012 - In het binnenland zijn stapelwolken aanwezig en zeer lokaal ontstaan buien met kans op onweer. In de loop van de avond verdwijnt de kans op buien en ook vannacht is het droog. Morgen iets meer bewolking, maar ook zeker ruimte voor de zon. Later in de week gevoelig kouder en meer kans op regen.

Uitgebreide weersverwachting