*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 7
7 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
do 09 dec 2010, 13:13
|
lees voor

Kamp: iedereen korten bij uitkeringsfraude

DEN HAAG -  Mensen die frauderen met een uitkering, worden volgens minister Henk Kamp (Sociale Zaken) „echt harder” aangepakt. Hij maakte donderdag tijdens de behandeling van zijn begroting duidelijk dat in alle gevallen van fraude drie maanden lang de uitkering wordt ingehouden. Dat betekent dat minder rekening wordt gehouden met de omstandigheden van de fraudeur, zoals er nu nog wel eens sprake kan zijn van een coulanceregeling.

Foto: DIJKSTRA
Henk Kamp. Henk Kamp. Foto: anp
De bewindsman stelde dat daarmee de aanpak van fraude wel degelijk nieuw beleid is van het minderheidskabinet van VVD en CDA met gedoogsteun van PVV. Een dag eerder reageerde de oppositie nog met hoon op de inbreng van regeringspartijen en de gedoogpartner over een strengere bijstand bij de begrotingsbehandeling. De aanpak van fraude zou niet afwijken van de huidige praktijk.
Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonovergoten 2e Pinksterdag

Zeist, 28 mei 2012 - Vandaag is het een zonovergoten 2e Pinksterdag met alleen in het oosten een kleine kans op een bui. Bij een zwakke tot matige noordwestenwind wordt het gemiddeld 21 graden. Na Pinksteren beginnen de temperaturen weer te dalen en neemt de kans op neerslag toe.

Uitgebreide weersverwachting