"Vrienden en vriendinnen sms'ten me gisteren, terwijl ik in de schoolbanken zat, dat ik in de krant en op internet stond. Zelf had ik het toen nog niet gezien", vertelt de in Hoorn geboren schone. "Iedereen reageerde heel leuk en enthousiast. Ik had ook nog niet eerder in de krant gestaan, dus ik vond het superleuk!"
Het was overigens niet de eerste keer dat Lisanne de ijskoude kustlijn van Egmond aan Zee verwarmde: "Vorig jaar deed ik voor het eerst mee. Het leek me toen een goed idee om het nieuwe jaar met een frisse duik te beginnen. En aangezien het zo leuk en gezellig was, besloot ik er een vervolg aan te geven."
Helaas voor de vrijgezelle mannen in West-Friesland en omstreken is de hand van Lisanne reeds vergeven: "Ik heb inderdaad een vriendje, al was dat niet de jongen met wie ik op nieuwjaarsdag op het strand was", corrigeert de Alkmaarse schone. "Hij was niet mee naar Egmond en weet volgens mij zelfs nog niet dat ik in de krant sta."

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 28 mei 2012 - Vandaag is het een zonovergoten 2e Pinksterdag met alleen in het oosten een kleine kans op een bui. Bij een zwakke tot matige noordwestenwind wordt het gemiddeld 21 graden. Na Pinksteren beginnen de temperaturen weer te dalen en neemt de kans op neerslag toe.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!