*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 9
13 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 15 feb 2011, 13:30
|
lees voor

Bonnenregen door digitale flitspaal

NIJMEGEN -  De digitale flitspalen die in 2010 in Nijmegen zijn geplaatst als vervanging van de oude analoge exemplaren, hebben in dat jaar gezorgd voor ongeveer een vervijfvoudiging van het aantal boetes.

Werden in 2009 nog ruim zesduizend mensen bekeurd voor te hard of door rood licht rijden, in 2010 waren dat er bijna 29.000. Dat meldt De Gelderlander.

Volgens de politie Gelderland-Zuid laten de cijfers duidelijk zien dat flitsen blijkbaar nodig is.

Digitale flitspalen zijn continu in bedrijf omdat er geen rolletjes vervangen hoeven te worden; ze registreren zeer nauwgezet, werken met onzichtbaar infrarood licht en zijn minder storingsgevoelig.

Volg De Telegraaf ook op Facebook

Weet u meer?

Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonovergoten 2e Pinksterdag

Zeist, 28 mei 2012 - Vandaag is het een zonovergoten 2e Pinksterdag met alleen in het oosten een kleine kans op een bui. Bij een zwakke tot matige noordwestenwind wordt het gemiddeld 21 graden. Na Pinksteren beginnen de temperaturen weer te dalen en neemt de kans op neerslag toe.

Uitgebreide weersverwachting