*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 9
14 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
do 17 feb 2011, 12:49
|
lees voor

PVV: weg met Schotse hooglanders

Arnhem -  De Gelderse PVV vindt dat "geïmporteerde exotische" dieren niet in de natuur thuishoren. Daarom moeten de Schotse hooglanders en konikspaarden worden verwijderd uit Gelderland.

Olof Wullink, nummer vier op de Gelderse PVV-lijst, zei tegenover Omroep Gelderland dat de Schotse hooglanders beter in Schotland kunnen blijven en de konikspaarden in Polen "en hier hoort onze eigen natuur".

Natuurmonumenten noemt het idee donderdag "absurd". De dieren spelen volgens de organisatie een belangrijke rol in de Gelderse natuur, omdat de Nederlandse 'oergrazers' zijn uitgestorven.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonovergoten 2e Pinksterdag

Zeist, 28 mei 2012 - Vandaag is het een zonovergoten 2e Pinksterdag met alleen in het oosten een kleine kans op een bui. Bij een zwakke tot matige noordwestenwind wordt het gemiddeld 21 graden. Na Pinksteren beginnen de temperaturen weer te dalen en neemt de kans op neerslag toe.

Uitgebreide weersverwachting