*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 9
14 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
zo 20 feb 2011, 10:09
|
lees voor

Vrouw doodgeschoten

HOOFDDORP -  In een hotel langs de A4 bij Hoofddorp is zondagochtend rond half negen een vrouw doodgeschoten. De dader(s) zijn gevlucht in onbekende richting, zo maakte de politie zondag bekend.

Foto: Michel van Bergen

Een getuige heeft tegenover AT5 verklaard dat het gaat om een Turkse vrouw van 23 jaar. Zij zou zijn neergeschoten door een Turkse man van rond de 22 jaar. De twee zouden ruzie hebben gekregen in het internetcafé, waarna de dader de vrouw neerschoot en ervandoor ging. De vrouw was volgens de getuige nog even in leven, maar overleed later aan haar verwondingen. De politie heeft dat nog niet bevestigd.

De politie is een grootschalig onderzoek gestart. Het gaat om het van der Valk-hotel Schiphol A-4, net langs de snelweg bij het brugrestaurant. Het hotel ligt op een kilometer afstand van luchthaven Schiphol.

Volgens een woordvoerder van het hotel is het pand niet gesloten. „Gasten kunnen, ondanks het politie-onderzoek, in en uit. Daar hebben we onze oplossingen voor.” Zij kan niet bevestigen dat de schietpartij zich in de lobby heeft afgespeeld, zoals enkele media meldden.

In een verklaring stelt de directie van het Van der Valk-hotel Schiphol A-4 dat de daders van de schietpartij dankzij een geavanceerd camerasysteem in het hotel snel kunnen worden geïdentificeerd. „Directie en personeel betreuren dit vreselijke incident. Medewerkers van het hotel hebben met gevaar voor eigen leven getracht het incident te voorkomen”, zo meldt de directie. Voor de medewerkers is slachtofferhulp ingeschakeld.

In hetzelfde hotel kwam in april 2009 een 22-jarige vrouw uit Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) om het leven door een schietpartij. Er werden drie verdachten aangehouden.

Weet u meer?

Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Zonovergoten 2e Pinksterdag

Zeist, 28 mei 2012 - Vandaag is het een zonovergoten 2e Pinksterdag met alleen in het oosten een kleine kans op een bui. Bij een zwakke tot matige noordwestenwind wordt het gemiddeld 21 graden. Na Pinksteren beginnen de temperaturen weer te dalen en neemt de kans op neerslag toe.

Uitgebreide weersverwachting