*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 9
14 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
ma 21 feb 2011, 14:27
|
lees voor

Politie houdt zeventien skimmers aan

ROTTERDAM -  De politie heeft maandag zeventien Roemenen aangehouden in de leeftijd van 20 tot 40 jaar. Zij worden verdacht van oplichting, aan skimmen gerelateerde strafbare feiten en van deelname aan een criminele organisatie.

Dat heeft de politie Rotterdam-Rijnmond maandag bekendgemaakt. Zes verdachten werden aangehouden in een pand in Spijkenisse, drie in een pand in Amstelveen en acht van de Roemenen in een pand in Amsterdam. In die panden werd allerlei skimapparatuur in beslag genomen, zo ook administratie, communicatiemiddelen en computers. Ook twee Audi's zijn meegenomen.

De recherche gaat nog door met onderzoek naar de bende en sluit niet uit dat er nog meer aanhoudingen worden verricht. De politie kwam de verdachten op het spoor na de aanhouding van een aantal Roemeense mannen vorig jaar. De mannen maakten zich schuldig aan het skimmen van onbemande tankstations.

„Uit dat onderzoek bleek dat een grote groep Roemenen zich op grote schaal bezighield met dit soort zaken. Ze pleegden inbraken in winkels om de betaalautomaten te voorzien van skimapparatuur. Met de bankgegevens, die ze vervolgens kregen, werden bedragen opgenomen in onder andere Canada en Mexico”, aldus de politie.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonovergoten 2e Pinksterdag

Zeist, 28 mei 2012 - Vandaag is het een zonovergoten 2e Pinksterdag met alleen in het oosten een kleine kans op een bui. Bij een zwakke tot matige noordwestenwind wordt het gemiddeld 21 graden. Na Pinksteren beginnen de temperaturen weer te dalen en neemt de kans op neerslag toe.

Uitgebreide weersverwachting