*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 9
14 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
ma 25 apr 2011, 18:27
|
lees voor

'Keith Bakker wacht cel'

door John van den Heuvel
AMSTERDAM -  De van seksueel misbruik verdachte ‘verslavingsgoeroe’ Keith Bakker moet zich vandaag bij de Amsterdamse zedenpolitie melden. Hij is door de politie ontboden om te worden ondervraagd over een aantal aangiften tegen hem door meisjes en jonge vrouwen uit de kliniek van Keith Bakker.

Foto: AFP

Volgens de Amsterdamse zedenpolitie zijn er zeer ernstige beschuldigingen tegen Bakker afgelegd. De verwachting is dat hij vandaag zal worden gearresteerd. Mocht hij niet verschijnen, volgt een arrestatiebevel.

De zaak tegen Keith Bakker kwam aan het rollen, toen jonge cliënten hem in december vorig jaar onder meer in De Telegraaf beschuldigden van verkrachting en aanranding.

Na de publicaties meldden zich meer slachtoffers, die de afgelopen maanden allemaal aangifte deden bij de Amsterdamse zedenpolitie. Het onderzoek van de dienst duurde langer dan gebruikelijk omdat het onderzoek naar de pedoseksueel Robert M. veel capaciteit opslokte.

Voldoende bewijs

De Amsterdamse politie denkt voldoende bewijs tegen Keith Bakker te hebben om hem ook strafrechtelijk te kunnen vervolgen. De NCRV besloot in december al alle geplande tv-uitzendingen met Keith Bakker van de buis te halen. De in opspraak geraakte verslavingsbehandelaar ging dit voorjaar failliet en verbleef enige tijd in Kenia, waar hij de mogelijkheden onderzocht opnieuw een verslavingskliniek op te zetten.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonovergoten 2e Pinksterdag

Zeist, 28 mei 2012 - Vandaag is het een zonovergoten 2e Pinksterdag met alleen in het oosten een kleine kans op een bui. Bij een zwakke tot matige noordwestenwind wordt het gemiddeld 21 graden. Na Pinksteren beginnen de temperaturen weer te dalen en neemt de kans op neerslag toe.

Uitgebreide weersverwachting