*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 8
12 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
ma 30 mei 2011, 11:06
|
lees voor

Joran had geen cent om te eten

AMSTERDAM -  Moordverdachte Joran van der Sloot zat zo in geldnood in Peru dat hij er zelfs aan dacht om zich te prostitueren.

Joran Van der Sloot. Joran Van der Sloot.

Vlak voordat hij Stephany Flores zou hebben vermoord, had hij geen geld meer om zijn hotelrekening te betalen of te eten. Die bekentenis zou Van der Sloot hebben gedaan aan een vriend via de MSN, meldt het AD. Zo schreef hij "Als ze mij uit het hotel gooien, ga ik misschien weer gekke dingen doen". Dat was twee dagen voordat Flores in zijn hotelkamer werd omgebracht.

Flores en Van der Sloot hebben elkaar ontmoet tijdens het pokeren. Nadat ze 1800 euro had gewonnen vertrok de jonge vrouw met Van der Sloot naar zijn hotelkamer. Toen haar ontzielde lichaam was gevonden, zou er duizend euro uit haar portemonnee zijn verdwenen.

Het is vandaag precies zes jaar geleden dat Natalee Holloway verdween en een jaar geleden dat Stephany Flores werd vermoord. Joran Van der Sloot zit nu een jaar vast in de Castro Castro gevangenis. Zijn proces is nog steeds niet officieel van start gegaan. Dat gebeurt na de zomer.

Van der Sloot kan maximaal dertig jaar cel krijgen als hij voor moord veroordeeld wordt. Hij liet verslaggever John van den Heuvel weten dat hij mee kan profiteren van faciliteiten die twee vermogende Nederlanders al hadden geregeld. Gevangenen met geld kunnen goede maaltijden bestellen, vrouwen in hun cel ontvangen en er kan onbelemmerd met de buitenwereld worden gecommuniceerd. "Ik red het hier wel", liet Van der Sloot weten vanuit Castro Castro.

Kijk ook naar de Nieuwsflits van De Telegraaf, het video nieuws in 100 seconden. Met vandaag: een 10-jarig knaapje in Florida heeft een alligator gevangen. Verder het verhaal van het model Lashawna die op haar verjaardag van tien hoog uit een hotel stortte. Ook: GSM-camera drijft scholen tot wanhoop; nieuwe live pornozender van Kim Holland uitgezonden door KPN en Pedofiel Graftdijk zette lokmotor in.

Volg De Telegraaf nu ook op Facebook


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Zonovergoten 2e Pinksterdag

Zeist, 28 mei 2012 - Vandaag is het een zonovergoten 2e Pinksterdag met alleen in het oosten een kleine kans op een bui. Bij een zwakke tot matige noordwestenwind wordt het gemiddeld 21 graden. Na Pinksteren beginnen de temperaturen weer te dalen en neemt de kans op neerslag toe.

Uitgebreide weersverwachting