President Bosnië vrijgelaten Het schip, de Synthese III van rederij Wijgula in Druten, was onderweg van Ludwigshafen naar Antwerpen en raakte uit de koers. Het verkeer op de Rijn tussen Oberwesel en St. Goar raakte door het ongeval gestremd. Het vlottrekken gebeurde nadat een deel van de lading op een ander schip was overgeladen. Er was geen lek ontstaan.
„Het is natuurlijk altijd een probleem als een vaarweg gestremd is, maar dit is met een paar uurtjes voorbij”, voorspelde een woordvoerder van de rederij donderdagochtend al.
De situatie deed denken aan het ongeval begin vorig jaar, toen een Duitse tanker geladen met zwavelzuur kapseisde en de rivier 33 dagen gestremd was bij St. Goarhausen. De schade die daardoor ontstond, liep in de tientallen miljoenen.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer
Goedkoopste iPhone 5
Boek nu uw vakantie!
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Erotisch Contact 18+
Relatieplanet.nl