Doden door aanslag India
Boot loopt op de rotsen
Militair in nek gestoken in Parijs
Schilder Graubner overleden De tatoeage werd met bibberende hand gezet, haar naam, die ze in het Arabisch op haar lichaam wilde, werd fout gespeld en de lotusbloem die ze in gedachten had, lijkt meer op de krabbels van een kleuter. Tot overmaat van ramp liet de tatoeëerder de pen op haar buik vallen. Alsof het niet erger kan: uit angst voor hiv-besmetting zit Debora thuis in afwachting van een hiv-test. De Rotterdamse is doodsbang dat de tatoeëerder niet hygiënisch te werk is gegaan.
Deodorantroller
Hoewel ze dacht dat het een koopje was, twee uur tatoeeren voor 89 euro, vertrouwde Debora erop dat het wel goed zat. Ze checkte de ervaring van de artiest en kreeg daarop als antwoord dat hij al drie jaar werkte als tattoo-artiest. Vol goede moed stapte ze vorige week zaterdag de shop binnen. Eenmaal binnen werd het al snel duidelijk dat het er niet helemaal volgens het boekje aan toe ging. "Normaal wordt de afbeelding met een stift op je lichaam getekend. Maar hij pakte een wit papiertje met de tekening en ging er met een deodorantroller overheen om het patroon op mijn lijf te krijgen", vertelt ze in het AD.
Spelletje
Ook voelde Debora nauwelijks pijn. "Ik lag gewoon een spelletje op mijn telefoon te doen." Ondanks alle tekenen bleef Debora gewoon liggen. "Ik kwam via Groupon bij deze shop. Misschien naïef, maar je gaat er vanuit dat het dan in orde is. Ook hingen er hygiënecertificaten in de ruimte." Halverwege mocht de Rotterdamse het resultaat tot dusver bekijken. "Ik dacht, wow, dit is wel heel erg, hij had er zelf maar iets van gemaakt." Debora heeft zelfs een zwarte stip op haar buik omdat de tatoeëerder het apparaat op haar liet vallen.
Ervaring
Debora heeft een boze mail gestuurd naar Groupon. De kortingsite kwam echter pas in actie nadat radiozender FunX aandacht besteedde aan de zaak. Groupon heeft laten weten de zaak te onderzoeken. De tattooshop betreurt dat Debora niet eerder aan de bel trok. De shop zegt met tatoeerders te werken met jarenlange ervaring. De winkel nodigt de Rotterdamse uit samen naar een oplossing te zoeken. Maar daar heeft ze weinig trek in. Haar vaste tatoeëerder gaat nu proberen de schade te herstellen.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer
Goedkoopste iPhone 5
Boek nu uw vakantie!
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Erotisch Contact 18+
Relatieplanet.nl