Iran hangt 'spionnen' op Vandaag zullen hun ouders voor de rechtbank verschijnen. Omdat geen enkele school zit te wachten op de hoogbegaafde en dyslectische broers, willen de jongens na respectievelijk twee en één jaar thuiszitten een zeiltocht door Europa maken. De Raad van de Kinderbescherming probeert daar een stokje voor te steken.
Moeder Annelies Schillemans blijft er echter van overtuigd: haar jongens varen morgen gewoon uit.Ontzet was ze toen ze deze week een e-mail ontving van de Raad voor de Kinderbescherming met een verzoek om ondertoezichtstelling van haar zoons voor een periode van twaalf maanden. „Het is hartverscheurend”, zegt ze. „Je wereld vergaat. Dit is pure kindermishandeling."
Met hun tocht, Sailing for Education, willen de dyslectische broers met een IQ boven de 130 aandacht vragen voor alle kinderen die niet door scholen worden geaccepteerd.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer
Goedkoopste iPhone 5
Boek nu uw vakantie!
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Erotisch Contact 18+
Relatieplanet.nl