De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
14 °C
Z 4
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 21 november
wo 29 okt 2008, 13:51 | lees voor

Een jaar cel voor ’kaalplukken’ van jonkheer

HAARLEM -  De 57-jarige Clasien V. uit Zandvoort is woensdag door de rechtbank in Haarlem wegens fraude tot 1,5 jaar gevangenisstraf waarvan een half jaar voorwaardelijk veroordeeld. De rechters achten bewezen dat de vrouw als financieel adviseur ruim 1,2 miljoen euro heeft verduisterd van een vermogende jonkheer uit Heemstede.

Er was tegen V. drie jaar cel geeïst. De Zandvoortse was tussen 2000 en 2006 de financieel adviseur van het 75-jarige slachtoffer. Zij regelde niet alleen zijn bankzaken, maar ging ook met hem naar theatervoorstellingen en op safari naar Afrika.

Volgens Justitie heeft de vrouw de jonkheer compleet kaalgeplukt. Van zijn aanzienlijke vermogen is inmiddels weinig meer over. V. zegt echter dat er niets verkeerd is gebeurd. Zij houdt vol dat zij alle gedeclareerde uren keurig kan verantwoorden.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Kerstgroet aan de Ouderen
Kans op €3000,- !
Puzzel mee voor het goede doel en maak wekelijks kans op €3000,- !.
Michael Jackson Shirts