|
Via advocaten is afgesproken dat de krakers uiterlijk komende maandag 'vrijwillig' vertrekken.
Het gezin van Gregory lijdt sinds 22 juli onder een groep Polen die bezit heeft genomen van hun bovenetages. Het hele pand is eigendom van Gregory, die bezig was het te verbouwen tot één ruime gezinswoning. Door ongeluk kwam de verbouwing echter stil te liggen, waarna er werd gekraakt.
De Polen maken het leven voor Gregory en zijn gezin - vader, moeder, een dochtertje van vijf jaar en een van tien maanden - nu al maandenlang tot 'een hel', verklaarde de vader eerder aan deze krant.
Voorwaarde
De brutale kraakactie heeft de familie niet alleen veel woonellende opgeleverd, ook financieel is de schade aanzienlijk. De strijd tegen de krakers heeft Gregory inmiddels ruim 1200 euro aan juridische bijstand gekost. Om maar zo snel mogelijk van ze af te zijn, accepteert Gregory noodgedwongen de voorwaarde dat die kosten niet op de krakers te verhalen zijn.
En ook van zijn rechtsbijstandverzekering krijgt Gregory voorlopig geen cent vergoed voor de advocaatkosten die hij moet maken om zijn huis terug te winnen. De verzekering blijkt namelijk gekoppeld aan diens woonadres, en het is rechtsbijstandverzekeraar Das gebleken "dat u op de begane grond woont en de bovengelegen etages niet daadwerkelijk door u worden bewoond".
Bovendien is het nog maar de vraag of de financiële schade beperkt blijft tot ruim 1200 euro. Als de krakers straks vertrokken zijn - "Eerst maar eens afwachten tot ze echt weg zijn", verzucht Gregory - is het nog maar afwachten in welke toestand zij de etages zullen opleveren
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zonnige perioden
V-raad veroordeelt Syrië
Twee doden bij ongeluk Drenthe
Vrouw rijdt met auto terras op
Jongen dood na val van perron
Gered uit wilde rivier
Haai verslindt zeilvis
Freerunner tegen metro
'Sudan wil zich terugtrekken'
Tadic wil toch premier worden
Dode bij auto-ongeluk Overveen
'Leider' ETA aangehouden
'108 doden in Syrische stad Houla'
Baby overleden na brand
'Veel kinderen vermist'
Arrestatie bij Sharia4Holland
Wegen vanaf strand nog rustig
Al-Qaeda verovert wapens
Kwart miljoen bij Dunya Festival
Massale betoging Georgië
'Terreurcel in Nederland'
Redder hond in ziekenhuis
Fooienactie levert veel op
Steeds meer drugsbazinnen
Minder adopties door crisis
Opwekking trekt 50.000 man
NL'er steekt familieleden neer
Gewonden door brand Parijs
Motorrijder komt om
Geen akkoord grondwet Nepal
Man gered uit wilde rivier
Haai verslindt blauwe marlijn
Freerunner doet wedstrijd met metro
'Opwekking' is christelijk...
World Cup Luzern: Mijnders over...
Holland Acht moet efficienter...
Dikke bandenrace Wijk en Aalburg
Brons voor Vrouwen Acht
Cannes: Robert Pattinson
Ben Saunders heeft ruzie
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!