Forse boete voor illegale arbeid In Urk werd relatief het minst op de VVD gestemd: 6,3 procent. In dezelfde plaats behaalde de SGP haar beste resultaat met 51,1 procent van de stemmen.
De PvdA haalde haar beste resultaat in Veendam, waar 42,1 procent van de kiezers op de partij stemde. In Urk deed de partij het het slechtst met 1 procent van de stemmen.
De PVV behaalde het beste resultaat in Rucphen: 27,4 procent. Op Schiermonnikoog werd het laagste percentage kiezers getrokken met 2,6 procent. Het CDA deed het het minst in Amsterdam (2,2 procent), terwijl Tubbergen daar bovenaan staat (29,7 procent). De SP behaalde het beste resultaat (31,6 procent) in Boxmeer, de woonplaats van lijsttrekker Emile Roemer. In Urk kon hij slechts rekenen op 0,8 procent.
Ook lijsttrekker Alexander Pechtold van D66 zag zijn woonplaats als beste uit de bus komen. In Wageningen koos 17,4 procent van de stemmers voor D66. In dezelfde plaats behaalde ook GroenLinks haar beste resultaat (7,8 procent). De ChristenUnie heeft Bunschoten bovenaan het lijstje staan (28,4 procent) en de Partij voor de Dieren Schiermonnikoog (3,8 procent).
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer
Goedkoopste iPhone 5
Boek nu uw vakantie!
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Erotisch Contact 18+
Relatieplanet.nl