Het dodelijkste incident vond plaats bij een restaurant waar veel leden van de veiligheidstroepen komen. Bij een restaurant in al-Hamza, circa 100 kilometer ten zuiden van Bagdad, eiste een autobom zeker 13 levens. Onder hen bevinden zich drie agenten evenals enkele vrouwen en kinderen.
Ondertussen was een bom gekleefd op een bus met militairen bij de Iraakse luchtmachtbasis bij Habbaniyah, ongeveer 80 kilometer westelijk van Bagdad. Hier kwamen twee militairen om werden tien mensen gewond.
In de hoofdstad Bagdad hebben opstandelingen het vuur geopend op een controlepost van de politie. Hierbij kwamen twee agenten om en raakte een derde gewond.
De onrust komt op een moment waarop de VS onderhandelen met Irak over een langer verblijf van militairen.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!