*

Zoeken
  Zoeken met  
22.2 °C
ONO 3
 
files 54
79 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
za 25 feb 2012, 20:02

Complex van Bin Laden wordt afgebroken

PESHAWAR -  Pakistaanse veiligheidstroepen zijn zaterdag begonnen met het afbreken van het complex waar terroristenleider Osama bin Laden vorig jaar werd gedood door Amerikaanse elitetroepen. Dat meldde de politie.

De plek waar Bin Laden aan zijn einde kwam. De plek waar Bin Laden aan zijn einde kwam. Foto: ABC News

„Twee bulldozers zijn erbij betrokken. Het sloopwerk is gaande. Het wordt gedaan door veiligheidstroepen en militairen”, aldus een politieagent in de garnizoensstad Abbottabad, waar het complex staat. Ook ooggetuigen meldden dat het leger actief is in en rond het complex. Journalisten mogen niet dichtbij komen.

Het complex waar Bin Laden jaren woonde, staat sinds zijn dood in mei vorig jaar onder controle van de Pakistaanse veiligheidstroepen.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!