Twee arrestanten Londen weer vrij
Munitie in tuin kleuterschool
Waarschuwingsschot bij aanhouding Doetinchem
Eisen tot 9 jaar tegen wietbende FARC-terroriste Tanja Nijmeijer heeft zich donderdag vrolijk lachend laten fotograferen voor een gigantische beeltenis van Cubaans guerrillaleider Che Guevara. De Nederlandse is momenteel in Cuba waar de Colombiaanse regering en terreurbeweging FARC onderhandelen over vrede.
Nijmeijer maakt deel uit van de FARC-delegatie die in Cuba vredesoverleg voert met de Colombiaanse regering. Tussendoor heeft de terroriste klaarblijkelijk tijd genoeg voor toeristische uitstapjes in hoofdstad Havana, getuige deze foto's.
De FARC is een van de oudste terreurbewegingen in Zuid-Amerika. De beweging werd halverwege de jaren 60 opgericht door marxistische boeren. De FARC ontwikkelde zich later tot een criminele en terroristische organisatie die van de bevolking is vervreemd door drugshandel, wreedheden, ontvoeringen en het ronselen van kindsoldaten.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer
Goedkoopste iPhone 5
Boek nu uw vakantie!
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Erotisch Contact 18+
Relatieplanet.nl