Verlamde man gecastreerd
Dode bij brand in Zeeland
Drie doden in woning Cuijk Een plan voor een megabordeel in Brussel wordt tegengehouden door de gemeente. Het project zou namelijk alleen maar voor meer prostitutie zorgen. Een openbaar onderzoek moet nu uitwijzen of dat ook zo is.
Het grootschalige complex zal 38 prostitutiestudio's, 43 appartementen, vijf winkels en 60 ondergrondse parkeerplaatsen tellen. De bekende Belgische architect Pierre Blondel tekende de plannen.
Het openbare onderzoek duurt twee weken. Dan zal duidelijk worden of het project groen licht krijgt.
De bouwondernemer houdt nog een slag om de arm. Mocht het niet doorgaan vanwege de prostitutiestudio's, dan kunnen die altijd nog omgevormd worden tot woonruimte, vertelt hij aan brusselnieuws.be
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer
Goedkoopste iPhone 5
Boek nu uw vakantie!
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Erotisch Contact 18+
Relatieplanet.nl
Spuit u insuline?