Het incident deed zich zaterdag voor in de rijstpolders van Nickerie. Voor het onderzoek heeft de politie van Nickerie versterking gekregen van een team agenten uit Paramaribo.
De politie handelde na een tip dat drugscriminelen een partij cocaïne vanuit Nickerie naar Paramaribo zouden vervoeren. Toen het latere slachtoffer merkte dat hij achtervolgd werd en zich van de cocaïne wilde ontdoen, reed hij in volle vaart door de polders.
De verdachte agent werd later aangetroffen naast de geopende kofferbak van zijn auto, waaruit hij al een plastic zak met cocaïne gegooid had. Hij trok zijn vuistvuurwapen om op zijn achtervolgers te schieten.
Zijn collega's waren hem echter te snel af en schoten gericht. In de omgeving werd nog een plastic zak met cocaïne gevonden. Voorlopig onderzoek heeft uitgewezen dat de 'cocaïneagent' diep in drugstransacties zat.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Telfort Sim Only
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Simpel Sim Only Abonnement
Nu bij neckermann.com
Autoverzekering
Vakantie Dagdeals
Win en verras iemand
Boek je zomervakantie
Last minute Gambia
Spectaculinair genieten
Nu € 4 korting op
Winterbanden