De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
4 °C
Z 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,465
1,107
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 7 november
ma 10 nov 2008, 09:22

Georgische agenten gedood bij Zuid-Ossetië

TBILISI -  Twee Georgische politiemannen zijn maandag omgekomen door bomexplosies in de buurt van de afvallige Georgische regio Zuid-Ossetië. Drie agenten raakten gewond, meldde het ministerie van Binnenlandse Zaken in Tbilisi.

De agenten kwamen om door de explosie van een 'niet geïdentificeerd voorwerp' in het dorp Dvani, dat onder Georgische controle staat. Toen andere agenten toesnelden was er een tweede explosie. Een van de gewonden verkeert in kritieke toestand.

In augustus trokken Georgische troepen het pro-Russische Zuid-Ossetië binnen om de controle over het gebied te herstellen. Rusland sloeg echter hard terug en voerde een militaire strafexercitie uit op Georgisch grondgebied. Moskou heeft Zuid-Ossetië en een andere afvallige regio, Abchazië, vervolgens als onafhankelijke staten erkend.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Please Wait ...
loading ...
 
 
Gouden Gids
De Telefoongids
Kans op €3000,- !
Puzzel mee voor het goede doel en maak wekelijks kans op €3000,- !.

Meest gelezen

Telegraaf | buitenland | binnenland | prive | digitaal | telesport | overgeld | vrouw | dft |
Please Wait ...
loading ...
De columnisten van De Telegraaf