De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
10 °C
Z 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 21 november
Gerelateerde artikelen
Weer maagd te koop
Voor de tweede keer in een...
wo 25 mrt 2009, 15:10

Maagd geen maagd meer

AMSTERDAM -  Een Roemeense scholiere die op internet haar maagdelijkheid verkoopt, deelde al eerder het bed met een man. Een leraar waarschuwt mannen voor de jonge vrouw: “Haar maagdelijkheid is een leugen. Met de advertentie wil de achttienjarige schone slechts publiciteit.”

Alina Percea verkoopt haar lichaam voor €50.000. In de eerste plaats hoopt Percea dat haar maagdelijkheid genoeg geld te verdienen voor school. Stiekem hoopt ze daarbij op een leuke man, vertelt Percea in haar advertentie. “Misschien wel een echtgenoot.”

Twee jaar geleden stopte Alina met school. Naar eigen zeggen wil ze met het verdiende geld haar universitaire studie herpakken. “Maar ik betwijfel dat ze daadwerkelijk maagd is”, besluit de docent.

Momenteel staat het hoogste bod op ruim €5.000.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Please Wait ...
loading ...
Kerstgroet aan de Ouderen
 
 
Gouden Gids
De Telefoongids
Kans op €3000,- !
Puzzel mee voor het goede doel en maak wekelijks kans op €3000,- !.

Meest gelezen

Telegraaf | buitenland | binnenland | prive | digitaal | telesport | overgeld | vrouw | dft |
Please Wait ...
loading ...
Michael Jackson Shirts