Malcolm Palmer en zijn 46-jarige vrouw Carol Cannom waren al dertig jaar samen, maar het ging helemaal mis toen de vrouw een spelcomputer voor hun 10-jarige zoontje kocht.
De vrouw raakte zelf verslaafd aan de spelcomputer en speelde elke nacht uren op het ding. Omdat ze dat op de grote televisie op de slaapkamer wilde doen, werd haar man verbannen naar de bank.
Affaire
Voor de rechter vertelde Palmer dat hij ook vermoedens had dat zijn vrouw een affaire had en dat ze hem verteld had hem misschien te gaan verlaten met de kinderen.
Volgens de rechter was de aankoop van de spelcomputer echter de directe aanleiding van de brute moord. De verslaving was voor Palmer de druppel, waarna hij zijn vrouw met twintig messteken om het leven bracht.
Levenslang
Palmer heeft een bekentenis afgelegd en is woensdag veroordeeld tot een levenslange gevangenisstraf.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!