*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-11 °C
O 2
 
files 43
100 km.
euro95
diesel
1,765
1,467
 
 
di 28 apr 2009, 19:41

President onderzocht na 'verdachte' handdruk

Obama getest op Mexicaanse griep

WASHINGTON -  De Amerikaanse president Barack Obama heeft zich laten testen op de Mexicaanse griep nadat hij op 16 april in Mexico een 'verdachte' hand geschud had. Het resultaat van de test was negatief.

Obama op bezoek in Mexico Obama op bezoek in Mexico Foto: REUTERS

Eerder vandaag bleek dat de president geen 'zorgwekkende' symptomen vertoonde na zijn bezoek aan Mexico-stad.

Tijdens zijn reis naar Mexico, op 16 en 17 april, bezocht Obama een museum in de hoofdstad. Daar werd hij welkom geheten door museumdirecteur Felipe Solis, die zeven dagen later stierf.

Amerikaanse media brachten zijn overlijden in verband met de varkensgriep, maar volgens de Mexicaanse autoriteiten werden onder meer diabetes en een hoge bloeddruk Solis fataal.

Toch heeft Obama het zekere voor het onzekere genomen en heeft hij zich laten testen op de Mexiaanse griep. De president maande Amerikanen gisteren om rustig te blijven. Volgens Obama is er geen reden tot paniek.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!
Gerelateerde artikelen


Logospel De Telegraaf