De mishandeling gebeurde eind maart, maar komt nu pas naar buiten. De leerling die het filmpje maakte zou geschorst worden wegens wangedrag, maar de ouders van de jongen chanteerden de schooldirectie met de schokkende beelden.
"De ouders eisten dat ik hun zoon tot het einde van het jaar hier zou laten, maar ik wil niet toegeven aan de chantage", aldus directrice Chantal Celis.
Gevolg is dat de afschuwelijke beelden nu naar buiten zijn gekomen. Op de video is te zien hoe de docent metselen de gehandicapte jongen door de gang sleurt en hem uitscheldt. Ook hangt hij de jongen ondersteboven in een emmer met cement. Het slachtoffer zou zich 'onhandelbaar' hebben gedragen. Leerkracht C.A. uit Glabbeek, een grote vent, trok zich niets aan van het gesmeek van de jongen.
De docent is geschorst en er loopt een intern onderzoek naar de zaak. De leerling zit sinds tien dagen thuis, meldden Vlaamse media.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!