*

Zoeken
  Zoeken met  
19.2 °C
NNO 3
 
files 34
43 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
ma 06 jul 2009, 07:33

Belgische vindt slang in wasmachine

WILRIJK -  Bea Van De Wiele keek verbaasd op toen ze zondag een wasje wilde draaien. De kop van een Amerikaanse zalmkleurige rattenslang kwam plotseling tevoorschijn..

Bea was zondagmiddag bezig met de gebruikelijke huishoudelijke dingen. ''Ik trok het bakje voor de zeep open en zag iets liggen”. Ik dacht aan een broeksriem, maar toen ik beter keek, zag ik het ineens bewegen en een kopje opduiken.'' Naar eigen zeggen sprong de Belgische wel een meter in de lucht.

Ze belde tevergeefs de politie in Wilrijk; die wilde haar niet helpen. Uiteindelijk moest een slangendeskundige er aan te pas komen. De specialist zag al snel wat voor soort slang Bea in huis had: ''Een populaire soort - dat kweekt als muizen - bij slangenliefhebbers. Een volwassen vrouwtje legt vijftien tot twintig eieren die allemaal uitkomen. Deze slang is ongeveer één jaar oud, is circa zestig centimeter lang, maar het geslacht kan ik zo snel niet achterhalen.”

De slangendeskundige werd bij het vangen licht gebeten. Hij hield er echter geen open wonden aan over. Bea snapt niet hoe deze slang in haar wasmachine terecht is gekomen. De slang is mogelijk gedumpt door een van haar buren en is wellicht via de leidingen in het apparaat terecht gekomen, schrijft de Gazet van Antwerpen.

Van De Wiele gaat haar huis volledig doorpluizen. Zo'n akelige ontdekking wil ze namelijk geen tweede keer meemaken.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!