De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
10 °C
Z 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 21 november
Gerelateerde artikelen
Andre Agassi bekent drugsgebruik
In zijn nog te verschijnen...
vr 30 okt 2009, 09:00

Wilde haardos Agassi was toupet

LAS VEGAS -  Na zijn bekentenis drugs te hebben gebruikt komt André Agassi met een nieuwe onthulling. De woeste haarmat waarmee hij in de jaren '90 vele meisjesharten deed smelten was nep. "Het was gewoon een toupet", bekent de voormalig tennistopper in zijn biografie.

Agassi in de jaren '90 met zijn haarstuk.

In zijn boek vertelt de Amerikaan hoe hij begin jaren '90 iedere morgen haren op zijn kussen, in de wasbak en in het afvoerputje vond. De wereldberoemde sporter uit Las Vegas besloot daarop een toupetje te nemen.

Het haarstuk zorgde echter voor nogal wat problemen. Zo ging de pruik aan de vooravond van de finale in 1990 van Roland Garos opeens stuk. "Waarschijnlijk had ik een verkeerde conditioner gebruikt, want opeens liet alles los. Ik belde in paniek mijn broer die in hetzelfde hotel sliep. Hij heeft het geval uiteindelijk met twintig haarklemmen weer op mijn hoofd gezet".

De tennistopper omschrijft in zijn boek hoe hij zich tijdens de verloren finale tegen Gomez meer zorgen maakte over zijn haarstuk dan over zijn tegenstander. "Bij iedere beweging was ik bang dat 'ie van mijn hoofd zou vallen. Ik stelde me iedere keer voor hoe miljoenen kijkers met hun neus tegen het televisiescherm zouden zien hoe mijn haarstuk op het gravel zou belanden".

Het was uiteindelijk zijn toenmalige vrouw Brooke Shields die Agassi na lang aandringen overhaalde zijn hoofd maar helemaal kaal te scheren. "In elf minuten was het gebeurd. In januari 1995 won ik mijn eerste gramslam, de Australian Open, met mijn nieuwe coup".

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Please Wait ...
loading ...
Kerstgroet aan de Ouderen
 
 
Gouden Gids
De Telefoongids
Kans op €3000,- !
Puzzel mee voor het goede doel en maak wekelijks kans op €3000,- !.

Meest gelezen

Telegraaf | buitenland | binnenland | prive | digitaal | telesport | overgeld | vrouw | dft |
Please Wait ...
loading ...
Michael Jackson Shirts