De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
-7 °C
NO 1
 
files 1
3 km.
euro95
diesel
1,493
1,125
 
 

SNELNIEUWS

Dinsdag 9 februari
di 24 nov 2009, 12:31

Oudste schaap bezwijkt in hitte

MELBOURNE -  Lucky, met 23 jaar en zes maanden vermoedelijk het oudste schaap ter wereld, is in Australië aan de hitte bezweken. Dat heeft de eigenaar van het dier dinsdag laten weten.

Lcuky heeft tijdens zijn lange leven alle liefde ontvangen van zijn baasjes, Frand en Delrea Westgarth. Foto: AFP

In september 2007 erkende de organisatie Guinness World Records Lucky als het oudste schaap ter wereld. Ze was toen 21 jaar oud.

Eigenaar Delrae Westgarth zei dat Lucky is overleden op de boerderij van het gezin in de staat Victoria. Het schaap was daar ook geboren. Lucky is onder haar lievelingsboom begraven.

Het is onbekend welk schaap zich nu het oudste ter wereld mag noemen.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter