*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-5 °C
N 1
 
files 353
676 km.
euro95
diesel
1,768
1,476
 
 
do 11 mrt 2010, 13:45

Bruni: 'Ik zou Sarkozy nooit bedriegen'

AMSTERDAM -  Volgens het Franse magazine L'Express is het bericht dat de Franse president Nicolas Sarkozy en zijn vrouw Carla Bruni vreemd zouden gaan, een hoax. Een stagiare bij het blad zou de roddel hebben verspreid.

De internationale pers schrijft al dagen over een vermeende huwelijksbreuk tussen de twee. Bruni zou een affaire hebben met de Franse muzikant Benjamin Biolay. Sarkozy zou het doen met de Franse minister van milieu, Chantal Jouanno.

De krant Le Journal du Dimanche schreef op zijn site dat het paar op het punt zou staan om uit elkaar te gaan. Intussen hebben ze die zin vervangen door 'Omdat het artikel het privé-leven van de twee raakt, heeft de redactie beslist om het artikel te schrappen.'

L'Express meldt donderdag op een weblog dat het om een fake bericht gaat. Een stagiar zou het bericht via twitter in de wereld hebben geholpen om te kijken hoe snel media het zouden overnemen.

In Italië, Engeland en Nederland is volop geschreven over de buitenechtelijke affaires van het presidentiële paar. Opmerkelijk is dat Franse media niets (meer) over het voorval schrijven. Het bericht over het vreemdgaan wordt in ieder geval nergens bevestigd.

Bruni was woensdagavond nog te zien in een interview met nieuwszender Sky News. In het eerder opgenomen interview vertelde ze dat ze haar man nooit zou bedriegen. Volgens haar zou hij ook trouw zijn.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!
Gerelateerde artikelen


Logospel De Telegraaf