Volgens Panetta hadden de Amerikanen in het begin van dit decennium de laatste keer precieze informatie over de mogelijke verblijfplaats van Bin Laden, de leider van al-Qaeda en de man achter de aanslagen van 11 september 2001 op Washington en New York. Panetta sprak in het tv-programma This Week van ABC.
Sindsdien is het zeer moeilijk om ook maar iets van informatie over Bin Ladens verblijfplaats te bemachtigen, aldus de chef van de inlichtingendienst. Hij is in het tribale gebied van Pakistan, voegde hij eraan toe.
Panetta zei verder dat de oorlog in Afghanistan „moeilijker gaat en langer duurt dan iedereen had verwacht”. Er wordt succes geboekt in het land, maar grote problemen blijven het bestuur, de corruptie en de opstand van de Taliban, zei hij.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Telfort Sim Only
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Simpel Sim Only Abonnement
Nu bij neckermann.com
Autoverzekering
Win en verras iemand
Boek je zomervakantie
Last minute Gambia
Spectaculinair genieten
Nu € 4 korting op
Winterbanden
Wat voor weer wordt het vandaag?