De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
12 °C
O 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,537
1,209
 
 

SNELNIEUWS

Woensdag 8 september
za 31 jul 2010, 19:41

Grieken kunnen weer tanken

ATHENE -  Automobilisten in grote delen van Griekenland kunnen zaterdag weer tanken nadat een staking van vrachtwagenchauffeurs tot schaarste had geleid. De regering in Athene besloot vrijdag het leger in te zetten om de tankstations te bevoorraden.

Tankwagens worden beschermd om te voorkomen dat ze worden aangevallen of geblokkeerd door truckers. Functionarissen verwachten dat de problemen door de tekorten snel zullen afnemen.

De 33.000 vrachtwagenchauffeurs protesteerden sinds maandag tegen de liberalisering van de transportmarkt. Zij vrezen dat hun speciale beroepsvergunning, die voor veel geld is verworven, niets meer waard zal zijn. Een deel van de truckers gaf inmiddels gehoor aan de oproep van de regering en toog weer aan het werk.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter