Omdat het verkeer meteen in de knoop raakte, werden ze de volgende dag weer uitgeschakeld. Sindsdien staan ze te knipperen op oranje, aldus de Belgische krant Het Laatste Nieuws vrijdag.
Volgens het blad hebben inmiddels vier opeenvolgende ministers van de Vlaamse regioregering zich over de kwestie gebogen. Er zijn ook al twintig parlementaire vragen over gesteld.
Minister Hilde Crevits van Openbare Werken heeft nu besloten dat de lichten in werking kunnen treden als een verderop gelegen kruispunt in een rotonde is veranderd. De werkzaamheden daarvoor zullen deze zomer worden aanbesteed. Vervolgens duren ze nog 140 dagen. De totale kosten van het project zullen dan zijn opgelopen tot 695.000 euro.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!