*

Zoeken
  Zoeken met  
19.2 °C
NNO 3
 
files 32
32 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
zo 26 sep 2010, 21:55

Oud-minister verwart inflatie met fellatio

PARIJS -  De voormalige Franse minister van Justitie, Rachida Dati, heeft zondag met een verspreking voor hilariteit gezorgd. In een interview over de economie verhaspelde ze inflatie met fellatio, een moeilijk woord voor het oraal bevredigen van een man.

Rachida Dati Rachida Dati

In het Frans deelt het woord fellation lettergrepen met inflation. De verspreking had plaats tijdens een interview over buitenlandse investeringsfondsen. Dati merkte haar misstap niet op en sprak gewoon door. Ook de journalist reageerde niet op het afwijkende woord.

Later verspreidde het filmpje van het interview zich op internet en reageerde Dati op het incident. Ze zei te snel te hebben gesproken en het jammer te vinden dat dit alles was wat mensen hadden onthouden van het interview.

Dati vertrok vorig jaar uit het Franse kabinet na kritiek op haar glamoureuze leven. Ze is inmiddels Europees parlementslid.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!