*

Zoeken
  Zoeken met  
19.2 °C
NNO 3
 
files 35
39 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 16 mrt 2011, 12:13

Dodental ramp Japan nu boven 4300

TOKIO -  De autoriteiten in Japan hebben het dodental als gevolg van de zware aardbeving en de daarop volgende tsunami bijgesteld tot zeker 4312.

Foto: REUTERS

De stoffelijke overschotten van deze mensen zijn geborgen of getraceerd, meldde de Japanse publieke omroep NHK woensdagavond (lokale tijd). De politie meldt dat iets meer dan 8600 mensen worden vermist. Volgens de autoriteiten zal het dodental onvermijdelijk stijgen.

In het rampgebied aan de noordoostkust is vandaag begonnen met de zoektocht naar slachtoffers. De operatie - waarbij de politie en brandweer zo'n 80.000 mensen hebben ingezet - verloopt in temperaturen rond het vriespunt.

In het getroffen gebied zitten 850.000 huishoudens zonder stroom en anderhalf miljoen huishoudens hebben nog steeds geen stromend water.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen