Zoeken
  Zoeken met  
20.1 °C
N3
 
files 38
102 km.
euro95
diesel
1,799
1,453
 
 

Columnisten

Meer Columnisten
 
wo 19 sep 2012, 10:07

Obama krijgt vier miljoen dankzij decadent feestje Jay-Z

AMSTERDAM - De Amerikaanse rapper Jay-Z heeft samen met zijn vrouw, zangeres Beyoncé, ongeveer vier miljoen dollar voor Obama ingezameld op een decadent feestje in New York.

Foto: AP

Op het feest stond naar verluidt een 5,5 meter hoge champagnetoren, met een waarde van 280.000 dollar. "Van de vloer tot aan het plafond staan gouden flessen gestapeld", vertelde een woordvoerder van de club aan de Amerikaanse krant New York Post. "Het is adembenemend."

Op het evenement waren ongeveer honderd mensen aanwezig, volgens de Washington Post vooral hipsters en multimiljonairs. Iedere gast telde 40.000 dollar neer om erbij te zijn. De champagne, Franse Armand de Brignac of ook wel 'Ace of Spades' genoemd, wordt in Jay-Z's nachtclub verkocht voor achthonderd dollar per fles.

First Lady Michelle Obama en de dochters van Obama, Sasha van 11 en Malia van 14 waren er niet bij. Obama maakte ook een grap richting de 42-jarige rapper Jay-Z. "We hebben een overeenkomst. We hebben allebei dochters en vrouwen die populairder zijn dan wij."