Bejaarde rijdt met jongen op dak
Chinees 'redt' honderden huwelijken
FBI schiet verdachte Boston dood
'Anton aus Tirol' dood Voor Romney, die in de peilingen achter ligt op Obama, is het erop of eronder. Als de Republikeinde uitdager van de Democratische president nog een kans wil maken voor de beslissende dag op 6 november, moet hij vannacht voor het oog van tientallen miljoenen tv-kijkers toeslaan.
Dat de twee presidentskandidaten elkaar nauwelijks kennen, is zeldzaam in de race naar het Witte Huis. Meestal gaat de strijd tussen een president en een andere insider in Washington. Men kent elkaar van Capitol Hill na een lange carrière.
Loopbaan
Obama had echter een razendsnelle loopbaan in de politiek, waar hij na een zeer korte termijn in de Senaat tot verrassing van velen de eerste zwarte president van de VS werd. Romney diende één periode als gouverneur van Massachusetts, maar werkte vooral in het bedrijfsleven.Er was dus weinig reden voor beide mannen om elkaar te ontmoeten.
Voor de bevolking is Obama de favoriet. Zo’n 55% van de kiezers denkt dat hij het debat wint. Romney krijgt maar de steun van 31%. Kenners denken echter dat Romney de betere debater is. Wat wel duidelijk is, is dat Romney de aanval moet kiezen. Hij staat achter in de peilingen, 47 procent tegen 50 voor Obama, en moet scoren.
Lees verder in De Telegraaf van vandaag.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer
Goedkoopste iPhone 5
Boek nu uw vakantie!
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Erotisch Contact 18+
Relatieplanet.nl