Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Altice
ISIN: NL0011333752
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS ALTIA TL 13.813,800,0012,5510,00
GS ALTIA TL 30,630,000,003,001,632,7310,0019-01
GS ALTIA TL 3.80,560,000,003,801,963,4610,0019-01
GS ALTIA TL 4.60,490,012,084,602,494,1810,0019-01
GS ALTIA TL 5.90,380,012,705,904,125,3010,0019-01
GS ALTIA TL 6.20,340,000,006,205,035,6410,0019-01
GS ALTIA TL 8.28,200,007,4510,00
GS ALTIA TS 100,220,000,0010,001,7111,1010,0002-01
GS ALTIA TS 10.20,190,000,0010,201,6311,3310,0008-01
GS ALTIA TS 110,33-0,01-2,9411,001,3512,2210,0019-01
GS ALTIA TS 11.80,420,000,0011,801,1513,1010,0019-01
GS ALTIA TS 13.30,58-0,01-1,6913,300,8914,7710,0019-01
GS ALTIA TS 14.80,750,000,0014,800,7516,4210,0019-01
GS ALTIA TS 17.61,070,000,0017,600,5619,6310,0019-01
GS ALTIA TS 21.51,49-0,01-0,6721,500,4123,9010,0019-01
GS ALTIA TS 23.61,73-0,01-0,5723,600,3626,2810,0019-01
GS ALTIA TS 24.31,810,000,0024,300,3527,0210,0019-01
GS ALTIA TS 28.32,24-0,01-0,4428,300,2931,3910,0019-01
GS ALTIA TS 30.82,520,000,0030,800,2634,1610,0019-01
GS ALTIA TS 31.22,57-0,01-0,3931,200,2534,7110,0019-01
GS ALTIA TS 33.22,79-0,01-0,3633,200,2336,9110,0019-01
GS ALTIA TS 34.811,84-0,02-0,1734,800,2238,692,5019-01
GS ALTIA TS 38.613,52-0,02-0,1538,600,2042,882,5019-01
GS ALTIA TS 46.216,85-0,02-0,1246,200,1651,262,5019-01
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP ALTIA TL 3.4826,060,010,173,481,493,481,0019-01
BNP ALTIA TL 4.4855,060,010,204,491,784,491,0019-01
BNP ALTIA TL 4.84,600,020,444,801,954,381,0019-01
BNP ALTIA TL 5.4894,050,020,505,492,235,491,0019-01
BNP ALTIA TL 5.83,650,010,275,802,455,321,0019-01
BNP ALTIA TL 6.23,260,020,626,202,755,721,0019-01
BNP ALTIA TL 6.4923,050,010,336,492,966,491,0019-01
BNP ALTIA TL 7.32,270,010,447,303,956,711,0019-01
BNP ALTIA TL 7.4942,050,010,497,494,427,491,0019-01
BNP ALTIA TL 8.40,868,4010,947,731,0017-01
BNP ALTIA TL 8.4940,728,498,638,491,0017-01
BNP ALTIA TL 9.30,950,000,009,3013,468,661,0011-01
BNP ALTIA TL 9.490,770,000,009,4912,899,491,0010-01
BNP ALTIA TS 11.13,09-0,02-0,6411,102,9312,051,0019-01
BNP ALTIA TS 11.7173,32-0,02-0,6011,722,7211,721,0019-01
BNP ALTIA TS 13.15,25-0,02-0,3813,101,7214,211,0019-01
BNP ALTIA TS 13.7145,33-0,01-0,1913,711,6913,711,0019-01
BNP ALTIA TS 15.7127,32-0,02-0,2715,711,2315,711,0019-01
BNP ALTIA TS 18.311,0318,300,7819,771,0029-12
BNP ALTIA TS 24.317,36-0,02-0,1224,300,5226,321,0019-01
BNP ALTIA TS 32.3103,99-0,07-0,0732,300,3534,960,2519-01
BNP ALTIA TS 9.10,89-0,02-2,209,1010,599,831,0019-01
BNP ALTIA TS 9.721,33-0,02-1,489,726,869,721,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING ALTIA SPL 15.82,050,000,0027-10
ING ALTIA SPL 7.491,650,010,6119-01
ING ALTIA SPL 7.62,180,010,4619-01
ING ALTIA SPL 8.021,120,021,8219-01
ING ALTIA SPL 8.71,18-0,03-2,4816-01
ING ALTIA SPL 8.82
ING ALTIA SPL 9.230,400,000,0011-01
ING ALTIA SPS 12.44,87-0,03-0,6119-01
ING ALTIA SPS 14.67,31-0,03-0,4119-01
ING ALTIA SPS 15.97,13-0,03-0,4219-01
ING ALTIA SPS 17.210,18-0,02-0,2019-01
ING ALTIC SPL 13.03
ING Altice Sprinter BEST Long 5.673,510,020,575,672,561,0019-01
ING Altice Sprinter BEST Long 6.083,100,020,656,082,891,0019-01
ING Altice Sprinter BEST Long 6.522,640,020,766,523,401,0019-01
ING Altice Sprinter BEST Long 6.992,190,020,926,994,091,0019-01
ING Altice Sprinter BEST Short 11.472,71-0,03-1,0911,473,311,0019-01
ING Altice Sprinter BEST Short 13.514,74-0,03-0,6313,511,891,0019-01
ING Altice Sprinter BEST Short 22.0313,27-0,02-0,1522,030,681,0019-01
ING Altice Sprinter BEST Short 25.9217,16-0,02-0,1225,920,521,0019-01
ING Altice Sprinter Long 54,500,010,225,002,001,0019-01
ING Altice Sprinter Long 5.83,810,010,265,802,361,0019-01
ING Altice Sprinter Long 6.23,440,010,296,202,611,0019-01
ING Altice Sprinter Long 6.63,050,020,666,602,941,0019-01
ING Altice Sprinter Long 7.12,620,010,387,103,421,0019-01
ING Altice Sprinter Long 8.11,700,021,198,105,261,0019-01
ING Altice Sprinter Short 10.52,79-0,02-0,7110,503,211,0019-01
ING Altice Sprinter Short 23.817,52-0,03-0,1723,800,511,0019-01
ING Altice Sprinter Short 26.120,14-0,03-0,1526,100,451,0019-01
ING Altice Sprinter Short 31.610,48-0,01-0,1031,600,342,5019-01
ING Altice Sprinter Short 34.711,87-0,01-0,0834,700,302,5019-01
ING Altice Sprinter Short 37.813,28-0,01-0,0837,800,272,5019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB ALTIA 6.05TL OPENZ0,59-0,01-1,676,050,006,055,0019-01
CB ALTIA11.16TS OPENZ0,460,000,0011,160,0011,165,0019-01
CB ALTIA12.65TS OPENZ0,7512,650,0012,655,0011-01
CB ALTIA14.14TS OPENZ1,0814,140,0014,145,0012-01
CB ALTIA19.13TS OPENZ1,9219,130,0019,135,0005-01
CB ALTIA3.522TL OPENZ6,490,000,000,000,000,001,0009-01
CB ALTIA4.024TL OPENZ4,770,000,000,000,000,001,0029-12
CB ALTIA4.541TL OPENZ4,290,348,614,540,004,541,0018-01
CB ALTIA5.043TL OPENZ0,800,022,565,040,005,045,0019-01
CB ALTIA5.544TL OPENZ0,680,069,685,540,005,545,0018-01
CB ALTIA6.548TL OPENZ2,530,3817,676,550,006,551,0019-01
CB ALTIA7.049TL OPENZ2,000,063,097,050,007,051,0019-01
CB ALTIA7.646TL OPENZ1,340,010,757,650,007,651,0019-01
CB ALTIA8.244TL OPENZ0,760,068,578,240,008,241,0019-01
CB ALTIA9.431TL OPENZ0,470,000,009,430,009,431,0010-01
CB ALTIA9.962TS OPENZ9,960,009,961,00
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT ALTIA TL 5.00824,120,020,495,012,265,011,0019-01
CT ALTIA TL 5.014,520,020,445,012,014,511,0019-01
CT ALTIA TL 6.013,620,020,566,012,525,411,0019-01
CT ALTIA TL 6.0123,090,020,656,013,036,011,0019-01
CT ALTIA TL 7.00922,080,020,977,014,567,011,0019-01
CT ALTIA TL 8.00261,120,021,828,009,218,001,0019-01
CT ALTIA TS 11.98883,15-0,02-0,6311,992,9811,991,0019-01
CT ALTIA TS 15.88957,05-0,02-0,2815,891,3015,891,0019-01
CT ALTIA TS 17.84049,00-0,02-0,2217,841,0117,841,0019-01
CT ALTIA TS 21.597512,76-0,02-0,1621,600,7121,601,0019-01
CT ALTIA TS 23.349714,51-0,02-0,1423,350,6223,351,0019-01
CT ALTIA TS 25.491916,65-0,03-0,1825,490,5425,491,0019-01
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 569.3
+ / - +0.5%
AEX569,30arrow0,50% 19-01
AMX858,95arrow0,77% 19-01
ASCX1094,13arrow0,71% 19-01
BEL-204159,09arrow0,41% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow0,60% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 17:32
meer...