Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Altice
ISIN: NL0011333752
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS ALTIA TL 13.813,800,0012,5510,00
GS ALTIA TL 30,630,000,003,001,632,7310,0009:05
GS ALTIA TL 3.80,560,000,003,801,963,4610,0009:05
GS ALTIA TL 4.60,490,012,084,602,494,1810,0009:05
GS ALTIA TL 5.90,380,012,705,904,125,3010,0013:48
GS ALTIA TL 6.20,340,000,006,205,035,6410,0009:05
GS ALTIA TL 8.28,200,007,4510,00
GS ALTIA TS 100,2210,001,7111,1010,0002-01
GS ALTIA TS 10.20,1910,201,6311,3310,0008-01
GS ALTIA TS 110,340,000,0011,001,3512,2210,0009:05
GS ALTIA TS 11.80,420,000,0011,801,1513,1010,0009:05
GS ALTIA TS 13.30,590,000,0013,300,8914,7710,0009:05
GS ALTIA TS 14.80,750,000,0014,800,7516,4210,0009:05
GS ALTIA TS 17.61,070,000,0017,600,5619,6310,0009:05
GS ALTIA TS 21.51,5021,500,4123,9010,0018-01
GS ALTIA TS 23.61,740,000,0023,600,3626,2810,0009:05
GS ALTIA TS 24.31,8124,300,3527,0210,0018-01
GS ALTIA TS 28.32,250,000,0028,300,2931,3910,0009:05
GS ALTIA TS 30.82,520,000,0030,800,2634,1610,0009:05
GS ALTIA TS 31.22,580,000,0031,200,2534,7110,0009:05
GS ALTIA TS 33.22,800,000,0033,200,2336,9110,0009:05
GS ALTIA TS 34.811,870,010,0834,800,2238,692,5009:05
GS ALTIA TS 38.613,540,000,0038,600,2042,882,5009:05
GS ALTIA TS 46.216,880,010,0646,200,1651,262,5009:05
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP ALTIA TL 3.4826,03-0,02-0,333,481,483,481,0009:05
BNP ALTIA TL 4.4855,03-0,02-0,404,491,774,491,0009:05
BNP ALTIA TL 4.84,56-0,02-0,444,801,944,381,0009:05
BNP ALTIA TL 5.4894,100,071,745,492,215,491,0014:30
BNP ALTIA TL 5.83,51-0,13-3,575,802,445,321,0009:16
BNP ALTIA TL 6.23,240,000,006,202,735,721,0012:28
BNP ALTIA TL 6.4923,02-0,02-0,666,492,936,491,0009:05
BNP ALTIA TL 7.32,330,073,107,303,916,711,0014:12
BNP ALTIA TL 7.4942,02-0,02-0,987,494,347,491,0012:00
BNP ALTIA TL 8.40,868,4010,947,731,0017-01
BNP ALTIA TL 8.4940,728,498,638,491,0017-01
BNP ALTIA TL 9.30,959,3013,468,661,0011-01
BNP ALTIA TL 9.490,779,4912,899,491,0010-01
BNP ALTIA TS 11.13,230,123,8611,102,9712,051,0010:09
BNP ALTIA TS 11.7173,350,010,3011,722,7811,721,0009:05
BNP ALTIA TS 13.15,290,020,3813,101,7414,211,0009:05
BNP ALTIA TS 13.7145,360,020,3713,711,7113,711,0009:05
BNP ALTIA TS 15.7127,360,020,2715,711,2415,711,0009:05
BNP ALTIA TS 18.311,0318,300,7819,771,0029-12
BNP ALTIA TS 24.317,400,020,1224,300,5226,321,0009:05
BNP ALTIA TS 32.3104,140,080,0832,300,3534,960,2509:05
BNP ALTIA TS 9.10,910,000,009,1011,119,831,0009:05
BNP ALTIA TS 9.721,460,118,159,727,169,721,0010:05
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING ALTIA SPL 15.82,0527-10
ING ALTIA SPL 7.491,660,021,2212:49
ING ALTIA SPL 7.62,15-0,02-0,9209:05
ING ALTIA SPL 8.021,200,109,0914:17
ING ALTIA SPL 8.71,1816-01
ING ALTIA SPL 8.82
ING ALTIA SPL 9.230,4011-01
ING ALTIA SPS 12.44,910,010,2009:05
ING ALTIA SPS 14.67,350,010,1409:05
ING ALTIA SPS 15.97,180,020,2809:05
ING ALTIA SPS 17.210,220,020,2009:05
ING ALTIC SPL 13.03
ING Altice Sprinter BEST Long 5.673,48-0,01-0,295,672,521,0009:05
ING Altice Sprinter BEST Long 6.083,06-0,02-0,656,082,841,0009:05
ING Altice Sprinter BEST Long 6.522,61-0,01-0,386,523,321,0009:05
ING Altice Sprinter BEST Long 6.992,16-0,01-0,466,993,981,0009:05
ING Altice Sprinter BEST Short 11.482,65-0,09-3,2811,483,421,0013:42
ING Altice Sprinter BEST Short 13.514,790,020,4213,511,941,0009:05
ING Altice Sprinter BEST Short 22.0313,310,020,1522,030,691,0009:05
ING Altice Sprinter BEST Short 25.9217,200,020,1225,920,531,0009:05
ING Altice Sprinter Long 54,47-0,02-0,455,001,981,0009:05
ING Altice Sprinter Long 5.83,78-0,02-0,535,802,331,0009:05
ING Altice Sprinter Long 6.23,26-0,17-4,966,202,571,0009:41
ING Altice Sprinter Long 6.63,02-0,01-0,336,602,891,0009:05
ING Altice Sprinter Long 7.12,59-0,02-0,777,103,351,0009:05
ING Altice Sprinter Long 8.11,66-0,02-1,198,105,071,0009:05
ING Altice Sprinter Short 10.52,830,020,7110,503,331,0009:05
ING Altice Sprinter Short 23.817,560,010,0623,800,521,0009:05
ING Altice Sprinter Short 26.120,190,020,1026,100,451,0009:05
ING Altice Sprinter Short 31.610,490,000,0031,600,352,5009:05
ING Altice Sprinter Short 34.711,880,000,0034,700,312,5009:05
ING Altice Sprinter Short 37.813,290,000,0037,800,272,5009:05
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB ALTIA 6.05TL OPENZ0,610,011,676,052,956,055,0013:04
CB ALTIA11.16TS OPENZ0,44-0,02-4,3511,163,9911,165,0014:19
CB ALTIA12.65TS OPENZ0,7512,652,4012,655,0011-01
CB ALTIA14.14TS OPENZ1,0814,141,7314,145,0012-01
CB ALTIA19.13TS OPENZ1,9219,130,8819,135,0005-01
CB ALTIA3.522TL OPENZ6,490,000,000,001,0009-01
CB ALTIA4.024TL OPENZ4,770,000,000,001,0029-12
CB ALTIA4.541TL OPENZ4,294,541,994,541,0018-01
CB ALTIA5.043TL OPENZ0,800,022,565,042,225,045,0013:52
CB ALTIA5.544TL OPENZ0,685,542,535,545,0018-01
CB ALTIA6.548TL OPENZ2,530,3817,676,553,556,551,0012:55
CB ALTIA7.049TL OPENZ1,84-0,10-5,157,054,427,051,0009:35
CB ALTIA7.646TL OPENZ1,340,010,757,656,267,651,0011:21
CB ALTIA8.244TL OPENZ0,820,1217,148,2410,488,241,0014:32
CB ALTIA9.431TL OPENZ0,479,430,009,431,0010-01
CB ALTIA9.962TS OPENZ9,968,509,961,00
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT ALTIA TL 5.00824,105,012,275,011,0018-01
CT ALTIA TL 5.014,505,012,014,511,0018-01
CT ALTIA TL 6.013,606,012,525,411,0018-01
CT ALTIA TL 6.0123,076,013,046,011,0018-01
CT ALTIA TL 7.00922,067,014,587,011,0018-01
CT ALTIA TL 8.00260,96-0,14-12,738,009,318,001,0009:24
CT ALTIA TS 11.98883,1711,992,9711,991,0018-01
CT ALTIA TS 15.88957,0715,891,3015,891,0018-01
CT ALTIA TS 17.84049,0217,841,0117,841,0018-01
CT ALTIA TS 21.597512,7821,600,7121,601,0018-01
CT ALTIA TS 23.349714,5323,350,6223,351,0018-01
CT ALTIA TS 25.491916,6825,490,5425,491,0018-01
Niet verbonden met streaming server
AEX568,29arrow0,32% 14:31
AMX857,33arrow0,58% 14:31
ASCX1092,25arrow0,54% 14:31
BEL-204153,17arrow0,27% 14:31
FTSE 1007715,00arrow0,18% 14:15
CAC-405514,83arrow0,36% 14:31
SMI9485,91arrow0,36% 14:15
meer...

Meest Bekeken

meer