Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Aalberts Industries
ISIN: NL0000852564
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS AALB TL 15.530,480,120,4015,501,4713,791,0009:05
GS AALB TL 19.9412,8919,942,3917,731,0011-01
GS AALB TL 22.7523,990,090,3822,751,8920,241,0009:05
GS AALB TL 23.7923,090,110,4823,791,9721,161,0009:05
GS AALB TL 24.6922,1724,692,0421,971,0018-01
GS AALB TL 25.221,7225,202,0922,421,0018-01
GS AALB TL 26.1820,930,090,4326,182,1823,301,0009:05
GS AALB TL 2720,260,150,7527,002,2724,031,0009:05
GS AALB TL 27.5119,770,110,5627,512,3224,481,0009:05
GS AALB TL 28.0219,290,090,4728,022,3824,931,0009:05
GS AALB TL 29.0218,420,110,6029,022,5025,821,0009:05
GS AALB TL 30.8416,770,090,5430,842,7627,441,0009:05
GS AALB TL 32.8714,960,080,5432,873,1329,251,0009:05
GS AALB TL 34.8513,220,110,8434,853,5931,011,0009:05
GS AALB TL 39.539,050,111,2339,535,4935,171,0009:05
GS AALB TS 43.996,6543,995,8650,191,0004-01
GS AALB TS 46.028,340,000,0046,024,4552,501,0009:05
GS AALB TS 48.4711,06-0,06-0,5448,473,4655,291,0009:05
GS AALB TS 52.3315,520,000,0052,332,5559,711,0009:05
GS AALB TS 52.3715,53-0,03-0,1952,372,5459,751,0009:05
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP AALB TL 14.331,3514,301,4012,651,0018-01
BNP AALB TL 16.229,6316,201,4814,371,0018-01
BNP AALB TL 18.927,430,140,5118,901,6016,721,0009:05
BNP AALB TL 20.09724,430,140,5820,101,8020,101,0009:05
BNP AALB TL 2125,560,140,5521,001,7218,591,0009:05
BNP AALB TL 2224,620,140,5722,001,7919,531,0009:05
BNP AALB TL 23.28221,240,130,6223,282,0723,281,0009:05
BNP AALB TL 24.222,700,140,6224,201,9321,451,0009:05
BNP AALB TL 26.320,860,140,6826,302,1023,291,0009:05
BNP AALB TL 27.96616,560,140,8527,972,6527,971,0009:05
BNP AALB TL 28.319,030,140,7428,302,3025,121,0009:05
BNP AALB TL 29.50415,020,140,9429,502,9229,501,0009:05
BNP AALB TL 30.417,180,140,8230,402,5526,971,0009:05
BNP AALB TL 32.57111,950,131,1032,573,6532,571,0009:05
BNP AALB TL 34.10310,420,141,3634,104,1834,101,0009:05
BNP AALB TL 34.613,470,141,0534,603,2430,681,0009:05
BNP AALB TL 35.628,910,141,6035,624,8735,621,0009:05
BNP AALB TL 36.611,690,141,2136,603,7232,461,0009:05
BNP AALB TL 37.1327,390,131,7937,135,8437,131,0009:05
BNP AALB TL 38.6385,890,142,4338,647,2838,641,0009:05
BNP AALB TL 38.710,010,323,3038,704,4134,321,0012:22
BNP AALB TL 40.1414,380,133,0640,149,6740,141,0009:05
BNP AALB TL 40.78,010,131,6540,705,3836,141,0009:05
BNP AALB TL 41.41341,4141,411,00
BNP AALB TL 41.6432,880,134,7341,6414,3741,641,0009:05
BNP AALB TL 42.76,270,142,2842,706,8137,881,0009:05
BNP AALB TL 43.1421,380,1310,4043,1427,9243,141,0009:05
BNP AALB TL 9.735,399,701,248,611,0018-01
BNP AALB TS 45.68,06-0,13-1,5945,605,7152,171,0009:05
BNP AALB TS 45.9122,18-0,12-5,2245,9123,7445,911,0009:05
BNP AALB TS 47.610,37-0,12-1,1447,604,4054,481,0009:05
BNP AALB TS 47.9014,17-0,12-2,8047,9011,5047,901,0009:05
BNP AALB TS 48.25848,2648,261,00
BNP AALB TS 49.9036,17-0,12-1,9149,907,5849,901,0009:05
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING AALB SPL 34.912,520,131,0509:05
ING AALB SPL 37.310,300,131,2809:05
ING AALB SPS 44.25,6305-01
ING Aalberts Sprinter Long 12.532,920,140,4312,501,341,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 14.730,920,140,4514,701,421,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 15.929,840,140,4715,901,471,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 17.128,680,130,4617,101,531,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 18.527,480,140,5118,501,601,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 19.926,180,140,5419,901,671,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 21.424,810,140,5721,401,771,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 2323,330,140,6023,001,881,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 24.722,010,361,6624,702,001,0013:48
ING Aalberts Sprinter Long 26.520,180,140,7026,502,161,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 28.418,440,140,7728,402,361,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 30.416,590,140,8530,402,621,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 32.614,600,130,9032,602,961,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 39.97,920,141,8039,905,331,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 4.140,530,140,354,101,091,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 5.739,070,130,335,701,131,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 6.738,130,140,376,701,161,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 7.937,110,140,387,901,191,0009:05
ING Aalberts Sprinter Long 936,110,140,399,001,221,0009:05
ING Aalberts Sprinter Short 48.59,89-0,13-1,3048,504,681,0009:05
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB AALB 20.8TL OPENZ23,4520,801,8620,801,0018-01
CB AALB 31.5TL OPENZ12,7531,503,3831,501,0018-01
CB AALB 22.44TL OPENZ21,8122,442,0022,441,0018-01
CB AALB 24.15TL OPENZ20,1024,152,1724,151,0018-01
CB AALB 26.04TL OPENZ18,2126,042,3926,041,0018-01
CB AALB 27.53TL OPENZ16,7227,532,6027,531,0018-01
CB AALB 29.52TL OPENZ14,7329,522,9429,521,0018-01
CB AALB 33.49TL OPENZ10,7633,493,9933,491,0018-01
CB AALB 35.48TL OPENZ1,7635,484,8335,485,0018-01
CB AALB 37.97TL OPENZ1,2637,976,6337,975,0018-01
CB AALB 40.45TL OPENZ0,7740,4510,5840,455,0018-01
CB AALB 46.66TS OPENZ0,47-0,10-16,8146,6618,1446,665,0016:33
CB AALB 51.65TS OPENZ1,5651,656,0151,655,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT AALB TL 24.736219,9724,742,2724,741,0018-01
CT AALB TL 29.790414,9129,793,0629,791,0018-01
CT AALB TL 31.801512,9031,803,5531,801,0018-01
CT AALB TL 33.27651,1533,284,0233,2810,0018-01
CT AALB TL 36.05888,6536,065,3936,061,0018-01
CT AALB TL 40.16,1440,107,1838,111,0018-01
CT AALB TL 42.01322,6942,0119,5342,011,0018-01
CT AALB TS 45.77342,3445,7729,6545,771,0018-01
CT AALB TS 45.84,1745,8011,7148,061,0018-01
CT AALB TS 47.86,3247,807,4650,211,0018-01
CT AALB TS 47.82074,3847,8212,5147,821,0018-01
CT AALB TS 54.971411,5354,974,1454,971,0018-01
Niet verbonden met streaming server
AEX569,03arrow0,45% 16:39
AMX858,15arrow0,68% 16:39
ASCX1092,92arrow0,60% 16:40
BEL-204158,93arrow0,41% 16:39
FTSE 1007725,51arrow0,32% 16:25
CAC-405525,73arrow0,56% 16:39
SMI9495,68arrow0,46% 16:20
meer...

Meest Bekeken

meer