Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Aalberts Industries
ISIN: NL0000852564
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS AALB TL 15.530,870,511,6815,501,4713,791,0019-01
GS AALB TL 19.9412,8919,942,3917,731,0011-01
GS AALB TL 22.7524,400,502,0922,751,8920,241,0019-01
GS AALB TL 23.7923,480,502,1823,791,9721,161,0019-01
GS AALB TL 24.6922,680,512,3024,692,0421,971,0019-01
GS AALB TL 25.222,220,502,3025,202,0922,421,0019-01
GS AALB TL 26.1821,340,502,4026,182,1823,301,0019-01
GS AALB TL 2720,610,502,4927,002,2724,031,0019-01
GS AALB TL 27.5120,160,502,5427,512,3224,481,0019-01
GS AALB TL 28.0219,700,502,6028,022,3824,931,0019-01
GS AALB TL 29.0218,810,502,7329,022,5025,821,0019-01
GS AALB TL 30.8417,190,513,0630,842,7627,441,0019-01
GS AALB TL 32.8715,380,503,3632,873,1329,251,0019-01
GS AALB TL 34.8513,610,503,8134,853,5931,011,0019-01
GS AALB TL 39.539,440,505,5939,535,4935,171,0019-01
GS AALB TS 43.996,650,000,0043,995,8650,191,0004-01
GS AALB TS 46.027,84-0,50-6,0046,024,4552,501,0019-01
GS AALB TS 48.4710,62-0,50-4,5048,473,4655,291,0019-01
GS AALB TS 52.3315,02-0,50-3,2252,332,5559,711,0019-01
GS AALB TS 52.3715,06-0,50-3,2152,372,5459,751,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP AALB TL 14.331,990,642,0414,301,3912,651,0019-01
BNP AALB TL 16.230,270,642,1616,201,4714,371,0019-01
BNP AALB TL 18.927,930,642,3518,901,5916,721,0019-01
BNP AALB TL 20.09724,930,642,6320,101,8120,101,0019-01
BNP AALB TL 2126,060,642,5221,001,7018,591,0019-01
BNP AALB TL 2225,120,642,6122,001,7719,531,0019-01
BNP AALB TL 23.28221,740,632,9823,282,0723,281,0019-01
BNP AALB TL 24.223,200,642,8424,201,9121,451,0019-01
BNP AALB TL 26.321,360,643,0926,302,0723,291,0019-01
BNP AALB TL 27.96617,060,643,9027,972,6427,971,0019-01
BNP AALB TL 28.319,530,643,3928,302,2725,121,0019-01
BNP AALB TL 29.50415,520,644,3029,502,9129,501,0019-01
BNP AALB TL 30.417,680,643,7630,402,5026,971,0019-01
BNP AALB TL 32.57112,450,635,3332,573,6232,571,0019-01
BNP AALB TL 34.10310,920,646,2334,104,1334,101,0019-01
BNP AALB TL 34.613,970,644,8034,603,1530,681,0019-01
BNP AALB TL 35.629,410,647,3035,624,8035,621,0019-01
BNP AALB TL 36.612,190,645,5436,603,5932,461,0019-01
BNP AALB TL 37.1327,890,638,6837,135,7337,131,0019-01
BNP AALB TL 38.6386,360,6110,6138,647,0838,641,0019-01
BNP AALB TL 38.710,330,646,6038,704,2234,321,0019-01
BNP AALB TL 40.1414,880,6314,8240,149,2940,141,0019-01
BNP AALB TL 40.78,510,637,9940,705,0936,141,0019-01
BNP AALB TL 41.41341,4141,411,00
BNP AALB TL 41.6433,380,6322,9141,6413,4741,641,0019-01
BNP AALB TL 42.76,770,6410,4442,706,3437,881,0019-01
BNP AALB TL 43.1421,880,6350,4043,1424,4543,141,0019-01
BNP AALB TL 9.736,030,641,819,701,248,611,0019-01
BNP AALB TS 45.67,54-0,65-7,9445,606,2652,171,0019-01
BNP AALB TS 45.9121,66-0,64-27,8345,9127,7745,911,0019-01
BNP AALB TS 47.69,85-0,64-6,1047,604,7354,481,0019-01
BNP AALB TS 47.9013,65-0,64-14,9247,9012,4647,901,0019-01
BNP AALB TS 48.25848,2648,261,00
BNP AALB TS 49.9035,65-0,64-10,1749,908,0249,901,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING AALB SPL 34.913,020,635,0819-01
ING AALB SPL 37.310,800,636,1919-01
ING AALB SPS 44.25,6305-01
ING Aalberts Sprinter Long 12.533,420,641,9512,501,331,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 14.731,420,642,0814,701,421,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 15.930,340,642,1515,901,471,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 17.129,180,632,2117,101,531,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 18.527,980,642,3418,501,591,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 19.926,680,642,4619,901,671,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 21.425,310,642,5921,401,761,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 2323,830,642,7623,001,871,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 24.722,290,642,9624,702,001,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 26.520,680,643,1926,502,151,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 28.418,940,643,5028,402,351,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 30.417,090,643,8930,402,611,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 32.615,100,634,3532,602,951,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 39.98,420,648,2339,905,271,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 4.141,030,641,584,101,091,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 5.739,570,631,625,701,131,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 6.738,630,641,686,701,151,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 7.937,610,641,737,901,191,0019-01
ING Aalberts Sprinter Long 936,610,641,789,001,221,0019-01
ING Aalberts Sprinter Short 48.59,38-0,64-6,3948,504,741,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB AALB 20.8TL OPENZ24,010,562,3920,801,8520,801,0019-01
CB AALB 31.5TL OPENZ13,300,554,3131,503,3431,501,0019-01
CB AALB 22.44TL OPENZ22,370,562,5722,441,9922,441,0019-01
CB AALB 24.15TL OPENZ20,660,562,7924,152,1524,151,0019-01
CB AALB 26.04TL OPENZ18,770,563,0826,042,3726,041,0019-01
CB AALB 27.53TL OPENZ17,270,553,2927,532,5727,531,0019-01
CB AALB 29.52TL OPENZ15,290,563,8029,522,9029,521,0019-01
CB AALB 33.49TL OPENZ11,320,565,2033,493,9233,491,0019-01
CB AALB 35.48TL OPENZ1,870,116,2735,484,7435,485,0019-01
CB AALB 37.97TL OPENZ1,370,118,7637,976,4637,975,0019-01
CB AALB 40.45TL OPENZ0,880,1114,3840,4510,0340,455,0019-01
CB AALB 46.66TS OPENZ0,46-0,11-19,4746,6618,9746,665,0019-01
CB AALB 51.65TS OPENZ1,45-0,11-7,0751,656,1151,655,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT AALB TL 24.736220,510,542,7024,742,2524,741,0019-01
CT AALB TL 29.790415,450,543,6229,793,0129,791,0019-01
CT AALB TL 31.801513,440,544,1931,803,4931,801,0019-01
CT AALB TL 33.27651,200,054,3533,283,9433,2810,0019-01
CT AALB TL 36.05889,180,536,1336,065,2236,061,0019-01
CT AALB TL 40.16,670,538,6340,106,8838,111,0019-01
CT AALB TL 42.01323,230,5420,0742,0117,2742,011,0019-01
CT AALB TS 45.77341,81-0,53-22,6545,7737,8445,771,0019-01
CT AALB TS 45.83,64-0,53-12,7145,8012,8648,061,0019-01
CT AALB TS 47.85,79-0,53-8,3947,807,9450,211,0019-01
CT AALB TS 47.82073,86-0,52-11,8747,8213,8247,821,0019-01
CT AALB TS 54.971411,01-0,52-4,5154,974,3054,971,0019-01
Niet verbonden met streaming server
AEX569,30arrow0,50% 19-01
AMX858,95arrow0,77% 19-01
ASCX1094,13arrow0,71% 19-01
BEL-204159,09arrow0,41% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow0,60% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 17:32
meer...