Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
ABN AMRO
ISIN: NL0011540547
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS ABN TL 10.6117,81-0,53-2,8910,611,659,881,0019-01
GS ABN TL 11.916,61-0,52-3,0411,901,8011,081,0019-01
GS ABN TL 12.4216,13-0,52-3,1212,421,8611,561,0019-01
GS ABN TL 12.9315,65-0,52-3,2212,931,9312,041,0019-01
GS ABN TL 12.9910,0312,992,2112,081,0011-01
GS ABN TL 13.59,5513,502,3212,561,0011-01
GS ABN TL 4.4223,60-0,52-2,164,421,204,111,0019-01
GS ABN TL 5.9722,15-0,52-2,295,971,295,551,0019-01
GS ABN TL 7.5120,71-0,52-2,457,511,396,991,0019-01
GS ABN TL 9.0619,26-0,52-2,639,061,518,441,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP ABN TL 10.75817,15-0,39-2,2210,761,6210,761,0019-01
BNP ABN TL 12.84915,05-0,39-2,5312,851,8412,851,0019-01
BNP ABN TL 14.9713,80-0,39-2,7514,972,0113,921,0019-01
BNP ABN TL 1612,84-0,39-2,9516,002,1614,881,0019-01
BNP ABN TL 16.5112,37-0,39-3,0616,512,2415,351,0019-01
BNP ABN TL 16.9911,91-0,40-3,2516,992,3315,811,0019-01
BNP ABN TL 1810,98-0,39-3,4318,002,5316,741,0019-01
BNP ABN TL 18.5310,48-0,40-3,6818,532,6517,241,0019-01
BNP ABN TL 18.5479,36-0,39-4,0018,552,9718,551,0019-01
BNP ABN TL 19.0310,02-0,39-3,7519,032,7717,701,0019-01
BNP ABN TL 19.539,56-0,39-3,9219,532,9018,161,0019-01
BNP ABN TL 19.5758,33-0,39-4,4719,583,3319,581,0019-01
BNP ABN TL 20.097,81-0,39-4,7620,093,5620,091,0019-01
BNP ABN TL 20.538,62-0,39-4,3320,533,2219,101,0019-01
BNP ABN TL 20.6017,30-0,40-5,1920,603,8120,601,0019-01
BNP ABN TL 21.038,16-0,39-4,5621,033,4019,561,0019-01
BNP ABN TL 21.1126,79-0,40-5,5621,114,0921,111,0019-01
BNP ABN TL 21.537,70-0,39-4,8221,533,6120,021,0019-01
BNP ABN TL 21.626,29-0,39-5,8421,624,4221,621,0019-01
BNP ABN TL 22.536,77-0,39-5,4522,534,1020,951,0019-01
BNP ABN TL 22.6335,27-0,39-6,8922,635,2822,631,0019-01
BNP ABN TL 22.996,33-0,39-5,8022,994,3921,391,0019-01
BNP ABN TL 23.1364,77-0,39-7,5623,145,8323,141,0019-01
BNP ABN TL 23.495,86-0,39-6,2423,494,7421,861,0019-01
BNP ABN TL 23.6394,27-0,39-8,3723,646,5223,641,0019-01
BNP ABN TL 23.995,41-0,39-6,7223,995,1422,311,0019-01
BNP ABN TL 24.1433,76-0,39-9,4024,147,4124,141,0019-01
BNP ABN TL 24.464,96-0,39-7,2924,465,6022,761,0019-01
BNP ABN TL 25.6432,26-0,39-14,7225,6412,3725,641,0019-01
BNP ABN TL 25.973,56-0,39-9,8725,977,8224,161,0019-01
BNP ABN TL 26.1421,76-0,40-18,5226,1415,9226,141,0019-01
BNP ABN TL 26.453,11-0,39-11,1426,458,9524,611,0019-01
BNP ABN TL 26.6411,26-0,40-24,1026,6422,3426,641,0019-01
BNP ABN TL 26.942,65-0,39-12,8326,9410,5125,071,0019-01
BNP ABN TL 27.1390,77-0,39-33,6227,1436,9427,141,0019-01
BNP ABN TL 27.442,19-0,39-15,1227,4412,7425,531,0019-01
BNP ABN TL 8.2820,02-0,39-1,918,281,387,701,0019-01
BNP ABN TS 25.12,440,000,0025,1011,5727,131,0024-11
BNP ABN TS 26.093,250,000,0026,097,7828,191,0024-11
BNP ABN TS 26.592,360,000,0026,5911,9128,711,0008-12
BNP ABN TS 29.013,680,3911,8529,017,5831,361,0019-01
BNP ABN TS 29.086,470,000,0029,083,8831,411,0024-11
BNP ABN TS 29.2311,740,3928,8929,2316,1129,231,0019-01
BNP ABN TS 29.524,230,389,8729,526,5931,911,0019-01
BNP ABN TS 29.5435,450,000,0029,544,4829,541,0022-09
BNP ABN TS 30.034,780,398,8830,035,8332,461,0019-01
BNP ABN TS 30.2332,740,3916,6030,2310,1930,231,0019-01
BNP ABN TS 30.3665,610,000,0030,374,4730,371,0024-11
BNP ABN TS 30.535,320,387,6930,535,2333,001,0019-01
BNP ABN TS 31.2353,740,3911,6431,247,4531,241,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING ABN SPL 23.36,12-0,39-5,9919-01
ING ABN SPL 23.494,38-0,39-8,1819-01
ING ABN SPL 24.41,9722-11
ING ABN SPL 25.73,89-0,39-9,1119-01
ING ABN SPL 272,69-0,39-12,6619-01
ING ABN SPL 27.20,68-0,39-36,4519-01
ING ABN SPS 26.33,310,000,0007-12
ING ABN SPS 26.52,250,000,0019-10
ING ABN SPS 28.931,400,3938,6119-01
ING ABN SPS 29.23,960,3910,9219-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 10.55617,30-0,39-2,2010,561,601,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 11.1916,66-0,39-2,2911,191,661,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 11.85716,00-0,39-2,3811,861,731,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 12.5615,27-0,39-2,4912,561,811,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 13.26414,60-0,39-2,6013,261,901,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 14.00313,84-0,39-2,7414,002,001,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 14.77913,09-0,39-2,8914,782,121,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 15.59412,27-0,39-3,0815,592,261,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 16.4311,43-0,39-3,3016,432,421,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 17.30810,60-0,39-3,5517,312,611,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 18.239,63-0,39-3,8918,232,881,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 19.1948,68-0,39-4,3019,193,191,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 20.217,68-0,39-4,8320,213,601,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 21.2776,60-0,39-5,5821,284,191,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 22.3755,53-0,39-6,5922,385,001,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 24.6683,21-0,39-10,8324,678,611,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 25.9031,97-0,39-16,5325,9014,001,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Short 30.9483,420,3812,5030,958,081,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 10.817,75-0,40-2,2010,801,561,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 11.417,15-0,39-2,2211,401,621,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 12.416,22-0,39-2,3512,401,711,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 13.115,57-0,39-2,4413,101,781,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 13.814,89-0,39-2,5513,801,861,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 14.614,19-0,39-2,6714,601,951,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 15.413,43-0,39-2,8215,402,061,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 16.312,66-0,39-2,9916,302,191,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 17.111,87-0,39-3,1817,102,331,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 18.110,99-0,39-3,4318,102,521,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 1910,10-0,39-3,7219,002,741,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 209,15-0,39-4,0920,003,031,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 21.18,16-0,39-4,5621,103,391,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 22.27,15-0,39-5,1722,203,871,0019-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 24.55,03-0,39-7,2024,505,501,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB ABN 20TL 0318Z1,670,031,8320,000,0020,005,0018-01
CB ABN 25TL 0318Z0,55-0,12-17,2925,000,0025,005,0019-01
CB ABN 30TS 0318Z0,500,1023,4630,000,0030,005,0019-01
CB ABN 22.5TL 0318Z1,170,032,6422,500,0022,505,0018-01
CB ABN 22.5TL 1217Z0,190,000,0022,500,0022,505,0004-09
CB ABN 33.5TS 0318Z1,10-0,03-2,6733,500,0033,505,0018-01
CB ABN TL 12.6116,000,110,6912,610,0012,211,0018-01
CB ABN TL 14.6514,020,120,8614,650,0014,201,0018-01
CB ABN TL 17.2211,530,121,0517,220,0016,681,0018-01
CB ABN TL 19.789,040,121,3519,780,0019,171,0018-01
CB ABN TL 22.861,14-0,07-5,3922,860,0022,175,0019-01
CB ABN 10.27TL OPENZ18,020,120,6710,270,0010,271,0018-01
CB ABN 12.95TL OPENZ15,350,120,7912,950,0012,951,0018-01
CB ABN 13.47TL OPENZ14,820,110,7513,470,0013,471,0018-01
CB ABN 14.48TL OPENZ13,810,120,8814,480,0014,481,0018-01
CB ABN 15.49TL OPENZ12,800,110,8715,490,0015,491,0018-01
CB ABN 16.49TL OPENZ11,810,121,0316,490,0016,491,0018-01
CB ABN 17.48TL OPENZ10,820,121,1217,480,0017,481,0018-01
CB ABN 18.97TL OPENZ9,330,121,3018,970,0018,971,0018-01
CB ABN 20.45TL OPENZ7,33-0,51-6,5120,450,0020,451,0019-01
CB ABN 21.94TL OPENZ1,280,032,4121,940,0021,945,0018-01
CB ABN 24.43TL OPENZ0,69-0,09-10,9724,430,0024,435,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT ABN TL 14.208313,71-0,54-3,7914,212,0614,211,0019-01
CT ABN TL 17.236210,69-0,53-4,7217,242,6717,241,0019-01
CT ABN TL 19.2558,67-0,53-5,7619,263,3219,261,0019-01
CT ABN TL 21.25266,67-0,53-7,3621,254,3621,251,0019-01
CT ABN TL 26.00821,91-0,54-22,0426,0117,6526,011,0019-01
CT ABN TS 30.48063,150,5219,7730,489,4730,481,0019-01
CT ABN TS 33.98236,650,518,3133,984,3033,981,0019-01
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 569.3
+ / - +0.5%
AEX569,30arrow0,50% 19-01
AMX858,95arrow0,77% 19-01
ASCX1094,13arrow0,71% 19-01
BEL-204159,09arrow0,41% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow0,60% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 21-01
meer...