Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
ABN AMRO
ISIN: NL0011540547
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS ABN TL 10.6118,340,140,7710,611,659,881,0018-01
GS ABN TL 11.917,130,140,8211,901,8011,081,0018-01
GS ABN TL 12.4216,650,140,8512,421,8611,561,0018-01
GS ABN TL 12.9316,170,140,8712,931,9312,041,0018-01
GS ABN TL 12.9910,0312,992,2112,081,0011-01
GS ABN TL 13.59,5513,502,3212,561,0011-01
GS ABN TL 4.4224,120,140,584,421,204,111,0018-01
GS ABN TL 5.9722,670,140,625,971,295,551,0018-01
GS ABN TL 7.5121,230,140,667,511,396,991,0018-01
GS ABN TL 9.0619,780,140,719,061,518,441,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP ABN TL 10.75717,540,130,7510,761,6110,761,0018-01
BNP ABN TL 12.84815,440,130,8512,851,8312,851,0018-01
BNP ABN TL 14.9714,190,130,9214,971,9813,921,0018-01
BNP ABN TL 1613,230,130,9916,002,1214,881,0018-01
BNP ABN TL 16.5112,760,131,0316,512,2015,351,0018-01
BNP ABN TL 16.9912,310,131,0716,992,2815,801,0018-01
BNP ABN TL 1811,370,131,1618,002,4716,741,0018-01
BNP ABN TL 18.5310,880,131,2118,532,5817,231,0018-01
BNP ABN TL 18.5469,750,131,3518,552,8918,551,0018-01
BNP ABN TL 19.0310,410,131,2619,032,6917,701,0018-01
BNP ABN TL 19.539,950,131,3219,532,8218,161,0018-01
BNP ABN TL 19.5748,720,131,5119,573,2419,571,0018-01
BNP ABN TL 20.0898,200,131,6120,093,4420,091,0018-01
BNP ABN TL 20.539,010,131,4620,533,1119,101,0018-01
BNP ABN TL 20.5997,700,131,7220,603,6620,601,0018-01
BNP ABN TL 21.038,550,131,5421,033,2819,561,0018-01
BNP ABN TL 21.117,190,131,8421,113,9321,111,0018-01
BNP ABN TL 21.538,090,131,6321,533,4620,021,0018-01
BNP ABN TL 21.6196,680,131,9821,624,2321,621,0018-01
BNP ABN TL 22.537,160,131,8522,533,9120,951,0018-01
BNP ABN TL 22.6315,660,122,1722,634,9922,631,0018-01
BNP ABN TL 22.996,720,131,9722,994,1721,391,0018-01
BNP ABN TL 23.1355,160,132,5823,145,4823,141,0018-01
BNP ABN TL 23.496,250,132,1223,494,4821,861,0018-01
BNP ABN TL 23.6384,660,132,8723,646,0723,641,0018-01
BNP ABN TL 23.995,800,132,2923,994,8222,311,0018-01
BNP ABN TL 24.1414,150,122,9824,146,8124,141,0018-01
BNP ABN TL 24.465,350,132,4924,465,2322,761,0018-01
BNP ABN TL 25.6412,650,124,7425,6410,7025,641,0018-01
BNP ABN TL 25.973,950,133,4025,977,0624,161,0018-01
BNP ABN TL 26.142,160,136,4026,1413,1526,141,0018-01
BNP ABN TL 26.453,500,133,8626,457,9624,611,0018-01
BNP ABN TL 26.6391,660,149,2126,6417,1626,641,0018-01
BNP ABN TL 26.943,040,124,1126,949,1525,071,0018-01
BNP ABN TL 27.1371,160,1312,6227,1424,6927,141,0018-01
BNP ABN TL 27.442,580,135,3127,4410,7625,531,0018-01
BNP ABN TL 8.2820,410,130,648,281,387,701,0018-01
BNP ABN TS 25.12,440,000,0025,1011,5727,131,0024-11
BNP ABN TS 26.093,250,000,0026,097,7828,191,0024-11
BNP ABN TS 26.592,360,000,0026,5911,9128,711,0008-12
BNP ABN TS 29.013,29-0,14-4,0829,018,7531,361,0018-01
BNP ABN TS 29.086,470,000,0029,083,8831,411,0024-11
BNP ABN TS 29.2341,35-0,13-8,7829,2321,1629,231,0018-01
BNP ABN TS 29.523,85-0,13-3,2729,527,4631,921,0018-01
BNP ABN TS 29.5435,450,000,0029,544,4829,541,0022-09
BNP ABN TS 30.034,39-0,13-2,8830,036,5232,461,0018-01
BNP ABN TS 30.2362,35-0,13-5,2430,2412,0830,241,0018-01
BNP ABN TS 30.3665,610,000,0030,374,4730,371,0024-11
BNP ABN TS 30.534,9430,535,7933,011,0018-01
BNP ABN TS 31.2383,35-0,14-4,0131,248,4531,241,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING ABN SPL 23.36,510,132,0418-01
ING ABN SPL 23.494,770,132,8018-01
ING ABN SPL 24.41,9722-11
ING ABN SPL 25.74,280,133,1318-01
ING ABN SPL 273,080,134,4118-01
ING ABN SPL 27.191,0718-01
ING ABN SPS 26.33,310,000,0007-12
ING ABN SPS 26.52,250,000,0019-10
ING ABN SPS 28.931,01-0,13-11,4018-01
ING ABN SPS 29.23,5718-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 10.55517,690,130,7410,561,591,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 11.18917,050,130,7711,191,651,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 11.85516,390,130,8011,861,711,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 12.55815,660,130,8412,561,791,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 13.26214,990,130,8713,261,871,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 14.00114,230,130,9214,001,971,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 14.77713,480,120,9014,782,081,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 15.59212,660,131,0415,592,221,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 16.42811,820,131,1116,432,381,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 17.30510,990,131,2017,312,561,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 18.22710,020,121,2118,232,801,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 19.1929,070,131,4519,193,101,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 20.2078,070,131,6420,213,481,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 21.2746,990,131,9021,274,021,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 22.3715,920,132,2522,374,741,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 24.6653,600,133,7524,677,791,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Long 25.8992,360,135,8325,9011,861,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter BEST Short 30.9543,04-0,13-4,1030,959,221,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 10.818,150,130,7210,801,551,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 11.417,540,130,7511,401,601,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 12.416,610,130,7912,401,691,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 13.115,960,120,7613,101,761,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 13.815,280,130,8613,801,841,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 14.614,580,130,9014,601,931,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 15.413,820,130,9515,402,031,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 16.313,050,131,0116,302,151,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 17.112,260,131,0717,102,291,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 18.111,380,131,1618,102,471,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 1910,490,131,2519,002,681,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 209,540,131,3820,002,941,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 21.18,550,121,4221,103,281,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 22.27,540,131,7522,203,721,0018-01
ING ABN AMRO Sprinter Long 24.55,420,132,4624,505,181,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB ABN 20TL 0318Z1,670,031,8320,003,3520,005,0018-01
CB ABN 25TL 0318Z0,670,023,1025,008,2825,005,0018-01
CB ABN 30TS 0318Z0,41-0,02-4,7130,0013,4230,005,0018-01
CB ABN 22.5TL 0318Z1,170,032,6422,504,7722,505,0018-01
CB ABN 22.5TL 1217Z0,190,000,0022,500,0022,505,0004-09
CB ABN 33.5TS 0318Z1,10-0,03-2,6733,505,0733,505,0018-01
CB ABN TL 12.6116,000,110,6912,611,7512,211,0018-01
CB ABN TL 14.6514,020,120,8614,652,0014,201,0018-01
CB ABN TL 17.2211,530,121,0517,222,4316,681,0018-01
CB ABN TL 19.789,040,121,3519,783,1019,171,0018-01
CB ABN TL 22.861,210,021,6922,864,5822,165,0018-01
CB ABN 10.27TL OPENZ18,020,120,6710,271,5610,271,0018-01
CB ABN 12.95TL OPENZ15,350,120,7912,951,8312,951,0018-01
CB ABN 13.47TL OPENZ14,820,110,7513,471,8913,471,0018-01
CB ABN 14.48TL OPENZ13,810,120,8814,482,0314,481,0018-01
CB ABN 15.49TL OPENZ12,800,110,8715,492,1915,491,0018-01
CB ABN 16.48TL OPENZ11,810,121,0316,482,3716,481,0018-01
CB ABN 17.47TL OPENZ10,820,121,1217,472,5917,471,0018-01
CB ABN 18.96TL OPENZ9,330,121,3018,963,0018,961,0018-01
CB ABN 20.45TL OPENZ7,840,111,4220,453,5620,451,0018-01
CB ABN 21.94TL OPENZ1,280,032,4121,944,3721,945,0018-01
CB ABN 24.43TL OPENZ0,780,022,6524,437,1324,435,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT ABN TL 14.207814,250,261,8614,212,0214,211,0018-01
CT ABN TL 17.235711,220,252,2817,242,5817,241,0018-01
CT ABN TL 19.25449,200,252,7919,253,1619,251,0018-01
CT ABN TL 21.2527,200,253,6021,254,0821,251,0018-01
CT ABN TL 26.00732,450,2611,8726,0113,0826,011,0018-01
CT ABN TS 30.48212,630,031,1530,4812,1330,481,0018-01
CT ABN TS 33.98416,140,030,4933,984,8433,981,0018-01
Niet verbonden met streaming server
AEX566,49arrow0,57% 18-01
AMX852,37arrow0,81% 18-01
ASCX1086,40arrow-0,06% 18-01
BEL-204142,06arrow-0,16% 18-01
FTSE 1007700,96arrow-0,32% 18-01
CAC-405494,83arrow0,02% 18-01
SMI9452,35arrow0,13% 18-01
meer...
arrow-4,35%
arrow-3,01%
arrow-2,98%
arrow-2,62%
arrow-1,12%
meer...