Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Aegon
ISIN: NL0000303709
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP AEGON TL 1.44,450,020,451,401,291,271,0022-01
BNP AEGON TL 1.74,150,020,481,701,381,571,0022-01
BNP AEGON TL 2.0663,730,020,542,071,532,071,0022-01
BNP AEGON TL 2.13,850,020,522,101,491,871,0022-01
BNP AEGON TL 2.253,630,020,552,251,582,091,0022-01
BNP AEGON TL 2.43,520,020,572,401,632,201,0022-01
BNP AEGON TL 2.593,210,020,632,591,772,591,0022-01
BNP AEGON TL 2.723,190,020,632,721,802,531,0022-01
BNP AEGON TL 2.8512,950,020,682,851,932,851,0022-01
BNP AEGON TL 2.972,960,020,682,971,952,761,0022-01
BNP AEGON TL 3.112,690,020,753,112,123,111,0022-01
BNP AEGON TL 3.252,700,020,753,252,143,021,0022-01
BNP AEGON TL 3.52,470,020,823,502,343,251,0022-01
BNP AEGON TL 3.6282,180,031,403,632,613,631,0022-01
BNP AEGON TL 3.762,230,020,903,762,603,491,0022-01
BNP AEGON TL 3.8851,920,021,053,892,973,891,0022-01
BNP AEGON TL 42,000,021,014,002,903,721,0022-01
BNP AEGON TL 4.141,660,021,224,143,444,141,0022-01
BNP AEGON TL 4.251,770,021,144,253,293,951,0022-01
BNP AEGON TL 4.3941,410,021,444,394,054,391,0022-01
BNP AEGON TL 4.511,530,021,324,513,824,191,0022-01
BNP AEGON TL 4.6471,160,021,754,654,934,651,0022-01
BNP AEGON TL 4.671,370,010,744,674,284,351,0022-01
BNP AEGON TL 4.841,220,021,674,844,834,501,0022-01
BNP AEGON TL 4.8980,910,033,414,906,314,901,0022-01
BNP AEGON TL 51,070,021,905,005,544,651,0022-01
BNP AEGON TL 5.1480,660,034,765,158,735,151,0022-01
BNP AEGON TL 5.150,920,011,105,156,494,801,0022-01
BNP AEGON TL 5.320,780,022,635,327,724,941,0022-01
BNP AEGON TL 5.3990,400,025,265,4014,555,401,0022-01
BNP AEGON TL 5.460,650,023,175,469,385,071,0022-01
BNP AEGON TL 5.610,515,6112,205,211,0022-01
BNP AEGON TS 5.5860,090,000,005,5939,125,591,0010-01
BNP AEGON TS 5.790,56-0,02-3,455,799,546,271,0022-01
BNP AEGON TS 5.8280,20-0,02-9,095,8329,875,831,0022-01
BNP AEGON TS 6.231,02-0,03-2,866,235,396,731,0022-01
BNP AEGON TS 6.2510,63-0,02-3,086,259,156,251,0022-01
BNP AEGON TS 6.481,30-0,02-1,526,484,257,011,0022-01
BNP AEGON TS 6.51,910,000,006,502,607,031,0024-11
BNP AEGON TS 6.5010,87-0,03-3,336,506,606,501,0022-01
BNP AEGON TS 6.5351,500,000,006,543,416,541,0024-11
BNP AEGON TS 6.731,57-0,02-1,266,733,547,281,0022-01
BNP AEGON TS 6.751,12-0,03-2,616,755,116,751,0022-01
BNP AEGON TS 6.762,060,000,006,762,557,301,0008-12
BNP AEGON TS 9.255,040,000,009,250,999,991,0022-09
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING AEGON SPL 4.31,850,021,0922-01
ING AEGON SPL 4.5231,250,032,4622-01
ING AEGON SPL 4.61,660,031,8422-01
ING AEGON SPL 4.80,640,000,0028-08
ING AEGON SPL 4.80,550,000,0015-09
ING AEGON SPL 4.977
ING Aegon Sprinter BEST Long 2.2383,530,020,572,241,591,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 2.3743,390,020,592,371,651,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 2.5193,290,020,612,521,701,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 2.6713,100,030,982,671,801,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 2.8252,930,020,692,831,901,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 2.9872,790,020,722,991,991,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 3.152,630,020,773,152,121,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 3.322,460,031,233,322,261,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 3.52,270,020,893,502,451,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 3.8871,860,021,093,892,961,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 4.091,640,021,234,093,361,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 4.3011,470,032,084,303,741,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 4.7511,000,033,094,755,411,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 4.9880,750,022,744,997,111,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 5.240,490,024,265,2410,531,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Long 5.5020,265,5018,341,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Short 5.8690,20-0,03-13,045,8721,861,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Short 6.3590,69-0,03-4,176,367,581,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Short 7.4271,76-0,03-1,687,433,121,0022-01
ING Aegon Sprinter BEST Short 7.9972,33-0,03-1,278,002,381,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 0.15,710,030,530,101,001,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 0.55,290,020,380,501,081,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 14,860,020,411,001,181,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 1.24,630,020,431,201,211,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 1.54,380,020,461,501,281,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 1.84,100,020,491,801,371,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 23,940,030,772,001,421,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 2.23,780,030,802,201,481,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 2.43,600,030,842,401,561,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 2.53,480,030,872,501,611,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 2.73,330,020,602,701,681,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 2.83,190,020,632,801,751,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 33,070,020,663,001,821,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 3.32,740,020,743,302,031,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 3.72,410,020,843,702,311,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 3.92,230,020,903,902,491,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 4.12,030,021,004,102,721,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 4.81,430,021,424,803,841,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 51,210,021,685,004,511,0022-01
ING Aegon Sprinter Long 5.30,980,033,165,305,521,0022-01
ING Aegon Sprinter Short 5.80,84-0,02-2,335,806,321,0022-01
ING Aegon Sprinter Short 6.31,38-0,03-2,136,303,951,0022-01
ING Aegon Sprinter Short 6.81,88-0,03-1,576,802,931,0022-01
ING AEGON SPS 50,720,000,0027-09
ING AEGON SPS 5.40,740,000,0018-12
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB AEGON 4TL 0318Z1,760,042,334,003,254,001,0022-01
CB AEGON 2.5TL OPENZ3,250,041,252,501,762,501,0022-01
CB AEGON 4.4TL 0318Z1,360,043,044,404,214,401,0022-01
CB AEGON 4.8TL 0318Z0,960,044,374,805,964,801,0022-01
CB AEGON 5.2TL 0318Z0,570,059,715,2010,045,201,0022-01
CB AEGON 5.6TS OPENZ1,950,000,000,002,010,001,0031-10
CB AEGON 4.17TL OPENZ1,580,042,614,173,624,171,0022-01
CB AEGON 4.91TL OPENZ5,020,005,021,00
CB AEGON 5.02TL OPENZ5,02167,635,021,00
CB AEGON 5.85TS 0318Z0,19-0,04-17,785,8530,125,851,0022-01
CB AEGON 6.34TS OPENZ0,66-0,04-5,766,348,676,341,0022-01
CB AEGON 6.35TS 0318Z0,68-0,04-5,596,358,426,351,0022-01
CB AEGON2.336TL OPENZ3,410,041,192,341,682,341,0022-01
CB AEGON2.659TL OPENZ3,090,041,312,661,852,661,0022-01
CB AEGON2.816TL OPENZ2,930,041,392,821,952,821,0022-01
CB AEGON2.973TL OPENZ2,780,041,462,972,062,971,0022-01
CB AEGON3.123TL OPENZ2,630,041,553,122,183,121,0022-01
CB AEGON3.277TL OPENZ2,480,052,063,282,313,281,0022-01
CB AEGON3.424TL OPENZ2,330,041,753,422,463,421,0022-01
CB AEGON3.574TL OPENZ2,180,041,873,572,633,571,0022-01
CB AEGON3.822TL OPENZ1,930,042,123,822,973,821,0022-01
CB AEGON3.972TL OPENZ1,770,042,323,973,233,971,0022-01
CB AEGON4.374TL OPENZ1,380,043,004,374,154,371,0022-01
CB AEGON4.575TL OPENZ1,180,043,524,574,854,571,0022-01
CB AEGON4.771TL OPENZ0,980,044,284,775,844,771,0022-01
CB AEGON4.968TL OPENZ0,780,045,444,977,334,971,0022-01
CB AEGON5.166TL OPENZ0,590,047,345,179,705,171,0022-01
CB AEGON5.366TL OPENZ0,390,0410,005,3714,685,371,0022-01
CB AEGON5.563TL OPENZ0,200,0425,815,5628,625,561,0022-01
CB AEGON5.846TS OPENZ0,17-0,05-23,265,8533,655,851,0022-01
CB AEGON6.845TS OPENZ1,16-0,04-3,356,844,936,841,0022-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
AEX570,82arrow0,27% 22-01
AMX860,58arrow0,19% 22-01
ASCX1107,34arrow1,21% 22-01
BEL-204176,88arrow0,43% 22-01
FTSE 1007715,44arrow-0,20% 22-01
CAC-405541,99arrow0,26% 22-01
SMI9529,13arrow0,20% 22-01
meer...
arrow11,11%
arrow3,85%
arrow3,73%
arrow3,60%
arrow2,66%
meer...