Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Ahold Delhaize Koninklijke
ISIN: NL0011794037
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS AHOLD TL 10.39,230,131,4310,302,229,581,0019-01
GS AHOLD TL 12.397,270,131,8212,392,9511,531,0019-01
GS AHOLD TL 13.446,290,132,1113,443,5312,511,0019-01
GS AHOLD TL 14.485,320,132,5014,484,3913,481,0019-01
GS AHOLD TL 15.264,590,132,9115,265,3714,211,0019-01
GS AHOLD TL 8.6111,678,611,698,011,0011-01
GS AHOLD TS 19.051,71-0,14-7,5719,055,5920,561,0019-01
GS AHOLD TS 19.081,74-0,15-7,9419,085,5420,591,0019-01
GS AHOLD TS 20.022,76-0,14-4,8320,024,1821,611,0019-01
GS AHOLD TS 21.214,02-0,15-3,6021,213,2122,891,0019-01
GS AHOLD TS 21.524,37-0,14-3,1021,523,0123,231,0019-01
GS AHOLD TS 22.115,00-0,14-2,7222,112,7223,861,0019-01
GS AHOLD TS 23.576,57-0,14-2,0923,572,1825,441,0019-01
GS AHOLD TS 24.097,13-0,15-2,0624,092,0426,011,0019-01
GS AHOLD TS 25.318,44-0,14-1,6325,311,7727,321,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP AHOLD TL 10.19,400,192,0610,102,009,381,0019-01
BNP AHOLD TL 10.642,480,882,1210,602,109,850,2119-01
BNP AHOLD TL 10.9697,990,182,3010,972,3610,971,0019-01
BNP AHOLD TL 11.58,080,192,4111,502,3210,701,0019-01
BNP AHOLD TL 11.7287,240,192,7011,732,6011,731,0019-01
BNP AHOLD TL 12.27,510,192,6012,202,5011,271,0019-01
BNP AHOLD TL 12.77,000,192,7912,702,6811,781,0019-01
BNP AHOLD TL 12.7446,210,193,1612,743,0312,741,0019-01
BNP AHOLD TL 12.832,790,882,7612,802,7211,890,2119-01
BNP AHOLD TL 13.26,510,182,8413,202,8812,271,0019-01
BNP AHOLD TL 13.430,270,882,9913,402,9512,420,2119-01
BNP AHOLD TL 13.7625,170,183,6113,763,6413,761,0019-01
BNP AHOLD TL 13.86,030,183,0813,803,1112,751,0019-01
BNP AHOLD TL 14.45,460,183,4114,403,4313,321,0019-01
BNP AHOLD TL 14.525,470,883,5814,503,5013,430,2119-01
BNP AHOLD TL 14.8254,110,184,5814,834,5814,831,0019-01
BNP AHOLD TL 15.34,590,184,0815,304,0914,201,0019-01
BNP AHOLD TL 15.583,370,185,6415,585,5915,581,0019-01
BNP AHOLD TL 16.23,770,185,0116,204,9715,021,0019-01
BNP AHOLD TL 16.3342,630,197,7916,337,1816,331,0019-01
BNP AHOLD TL 17.0831,880,1911,2417,0810,0517,081,0019-01
BNP AHOLD TL 17.12,940,186,5217,106,3715,851,0019-01
BNP AHOLD TL 17.8351,130,1920,2117,8416,7817,841,0019-01
BNP AHOLD TL 17.92,200,188,9117,908,5116,591,0019-01
BNP AHOLD TL 3.673,640,881,213,601,213,290,2119-01
BNP AHOLD TL 4.171,270,891,264,101,253,790,2119-01
BNP AHOLD TL 6.612,680,181,446,601,486,091,0019-01
BNP AHOLD TL 7.212,150,181,507,201,546,621,0019-01
BNP AHOLD TL 8.111,300,181,628,101,667,471,0019-01
BNP AHOLD TL 8.910,510,191,848,901,798,271,0019-01
BNP AHOLD TS 19.7111,09-0,19-14,8419,7117,4119,711,0019-01
BNP AHOLD TS 20.83,79-0,19-4,7720,804,9722,581,0019-01
BNP AHOLD TS 21.6663,04-0,19-5,8821,676,1921,671,0019-01
BNP AHOLD TS 23.5274,90-0,19-3,7323,533,8423,531,0019-01
BNP AHOLD TS 24.77,96-0,18-2,2124,702,3626,761,0019-01
BNP AHOLD TS 26.710,16-0,19-1,8426,701,8528,951,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING AHOLD SPL 14.354,560,194,3519-01
ING AHOLD SPL 14.754,160,194,7919-01
ING AHOLD SPL 15.14,830,183,8719-01
ING AHOLD SPL 15.430,1710-10
ING AHOLD SPL 16.13,860,195,1819-01
ING AHOLD SPL 16.292,610,187,4119-01
ING AHOLD SPL 17.980,920,1824,3219-01
ING AHOLD SPL 17.980,1611-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 10.628,290,192,3510,622,271,0019-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 11.247,720,182,3911,242,431,0019-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 11.896,960,192,8111,892,701,0019-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 12.586,350,182,9212,582,961,0019-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 13.295,610,224,0813,293,351,0019-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 14.054,810,194,1114,053,901,0019-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 15.53,410,195,9015,505,501,0019-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 17.111,760,1912,1017,1110,621,0019-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 9.419,500,192,049,411,981,0019-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 9.998,880,192,199,992,121,0019-01
ING Ahold Sprinter BEST Short 20.351,68-0,19-10,1620,3511,131,0019-01
ING Ahold Sprinter BEST Short 21.943,27-0,19-5,4921,945,731,0019-01
ING Ahold Sprinter BEST Short 23.514,84-0,19-3,7823,513,881,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 10.39,240,181,9910,302,031,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 11.28,460,182,1711,202,221,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 12.17,640,192,5512,102,461,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 136,700,182,7613,002,801,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 14.15,750,193,4214,103,261,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 17.32,810,186,8417,306,671,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 316,000,191,203,001,181,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 4.614,410,070,494,601,291,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 5.413,780,191,405,401,361,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 6.812,540,191,546,801,501,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 7.312,090,181,517,301,551,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 8.710,750,181,708,701,751,0019-01
ING Ahold Sprinter Long 9.59,980,181,849,501,881,0019-01
ING Ahold Sprinter Short 19.92,80-0,19-6,3519,906,691,0019-01
ING Ahold Sprinter Short 21.94,94-0,19-3,7021,903,801,0019-01
ING AHOLD SPS 18.2
ING AHOLD SPS 18.920,25-0,19-43,1819-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB AHOLD 13TL 0318Z1,180,043,5113,003,1613,005,0019-01
CB AHOLD 16TL 0318Z0,580,047,4116,006,3716,005,0019-01
CB AHOLD 20TS 0318Z0,27-0,03-10,0020,0013,4220,005,0019-01
CB AHOLD 22TS 0318Z0,66-0,03-4,3522,005,6122,005,0019-01
CB AHOLD 14.5TL 0318Z0,880,044,7614,504,2214,505,0019-01
CB AHOLD 17.5TL 0318Z0,280,0416,6717,5012,9617,505,0019-01
CB AHOLD FL 518,340,754,265,001,0019-01
CB AHOLD FS -530,08-1,37-4,36-5,001,0019-01
CB AHOLD11.66TL OPENZ1,440,032,1311,662,5911,665,0019-01
CB AHOLD12.15TL OPENZ1,340,032,2912,152,7812,155,0019-01
CB AHOLD12.66TL OPENZ1,240,032,4812,663,0012,665,0019-01
CB AHOLD13.19TL OPENZ2,690,072,6713,193,2913,192,1119-01
CB AHOLD13.67TL OPENZ5,190,163,1813,673,5913,671,0019-01
CB AHOLD14.37TL OPENZ4,470,163,7114,374,1714,371,0019-01
CB AHOLD14.44TL OPENZ2,100,083,9614,444,2114,442,1119-01
CB AHOLD15.36TL OPENZ0,700,034,4815,365,2915,365,0019-01
CB AHOLD15.86TL OPENZ0,600,035,2615,866,1615,865,0019-01
CB AHOLD16.86TL OPENZ0,400,038,1116,869,1716,865,0019-01
CB AHOLD17.86TL OPENZ0,200,0317,6517,8617,9017,865,0019-01
CB AHOLD19.95TS OPENZ0,25-0,03-10,7119,9514,4619,955,0019-01
CB AHOLD22.44TS OPENZ3,72-0,16-4,1222,445,0022,441,0019-01
CB AHOLD24.93TS OPENZ1,24-0,03-2,3624,933,0124,935,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT AHOLD TL 145,510,142,6114,003,4613,381,0019-01
CT AHOLD TL 14.08094,890,142,9514,083,9714,081,0019-01
CT AHOLD TL 14.64,930,132,7114,603,8713,951,0019-01
CT AHOLD TL 14.71184,260,143,4014,714,5814,711,0019-01
CT AHOLD TL 15.943,650,143,9915,945,2515,231,0019-01
CT AHOLD TL 15.943,650,143,9915,945,2515,231,0019-01
CT AHOLD TL 16.03572,930,145,0216,046,7716,041,0019-01
CT AHOLD TL 16.922,710,145,4516,927,1116,171,0019-01
CT AHOLD TL 17.02241,930,105,4617,0210,4917,021,0019-01
CT AHOLD TL 17.921,760,148,6417,9211,1017,121,0019-01
CT AHOLD TS 18.851,03-0,14-11,9718,8519,9519,761,0019-01
CT AHOLD TS 18.99010,39-0,14-26,4218,99108,7118,991,0019-01
CT AHOLD TS 19.77361,13-0,13-10,3219,7719,6719,771,0019-01
CT AHOLD TS 19.82,03-0,14-6,4519,809,6720,761,0019-01
CT AHOLD TS 20.90032,25-0,14-5,8620,909,0320,901,0019-01
CT AHOLD TS 21.043,33-0,14-4,0321,045,8022,061,0019-01
CT AHOLD TS 21.9523,31-0,13-3,7821,956,0021,951,0019-01
CT AHOLD TS 21.994,32-0,14-3,1421,994,4523,051,0019-01
CT AHOLD TS 22.9024,26-0,13-2,9622,904,6122,901,0019-01
CT AHOLD13.47TL TL 13.21845,740,142,5013,223,3613,221,0019-01
CT AHOLD14.97TL TL 14.74164,220,143,4314,744,6214,741,0019-01
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 569.3
+ / - +0.5%
AEX569,30arrow0,50% 19-01
AMX858,95arrow0,77% 19-01
ASCX1094,13arrow0,71% 19-01
BEL-204159,09arrow0,41% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow0,60% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 20-01
meer...