Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Ahold Delhaize Koninklijke
ISIN: NL0011794037
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS AHOLD TL 10.39,100,000,0010,302,229,581,0018-01
GS AHOLD TL 12.397,140,000,0012,392,9511,531,0018-01
GS AHOLD TL 13.446,160,000,0013,443,5312,511,0018-01
GS AHOLD TL 14.485,190,000,0014,484,3913,481,0018-01
GS AHOLD TL 15.264,460,000,0015,265,3714,211,0018-01
GS AHOLD TL 8.6111,678,611,698,011,0011-01
GS AHOLD TS 19.051,850,000,0019,055,5920,561,0018-01
GS AHOLD TS 19.081,890,000,0019,085,5420,591,0018-01
GS AHOLD TS 20.022,900,000,0020,024,1821,611,0018-01
GS AHOLD TS 21.214,170,000,0021,213,2122,891,0018-01
GS AHOLD TS 21.524,510,000,0021,523,0123,231,0018-01
GS AHOLD TS 22.115,140,000,0022,112,7223,861,0018-01
GS AHOLD TS 23.576,71-0,01-0,1523,572,1825,441,0018-01
GS AHOLD TS 24.097,280,000,0024,092,0426,011,0018-01
GS AHOLD TS 25.318,58-0,01-0,1225,311,7727,321,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP AHOLD TL 10.19,210,000,0010,102,019,381,0018-01
BNP AHOLD TL 10.641,600,010,0210,602,129,850,2118-01
BNP AHOLD TL 10.9687,810,000,0010,972,3910,971,0018-01
BNP AHOLD TL 11.57,890,000,0011,502,3510,701,0018-01
BNP AHOLD TL 11.7277,050,000,0011,732,6511,731,0018-01
BNP AHOLD TL 12.27,320,000,0012,202,5311,271,0018-01
BNP AHOLD TL 12.76,810,000,0012,702,7211,781,0018-01
BNP AHOLD TL 12.7436,020,000,0012,743,1012,741,0018-01
BNP AHOLD TL 12.831,910,010,0312,802,7711,890,2118-01
BNP AHOLD TL 13.26,33-0,01-0,1613,202,9312,271,0018-01
BNP AHOLD TL 13.429,390,010,0313,403,0012,420,2118-01
BNP AHOLD TL 13.7614,990,000,0013,763,7313,761,0018-01
BNP AHOLD TL 13.85,850,000,0013,803,1712,751,0018-01
BNP AHOLD TL 14.45,280,000,0014,403,5113,321,0018-01
BNP AHOLD TL 14.524,590,010,0414,503,5913,430,2118-01
BNP AHOLD TL 14.8243,930,000,0014,824,7414,821,0018-01
BNP AHOLD TL 15.34,410,000,0015,304,2114,201,0018-01
BNP AHOLD TL 15.5783,190,000,0015,585,8615,581,0018-01
BNP AHOLD TL 16.23,590,000,0016,205,1715,021,0018-01
BNP AHOLD TL 16.3332,440,000,0016,337,6616,331,0018-01
BNP AHOLD TL 17.0821,690,000,0017,0811,0917,081,0018-01
BNP AHOLD TL 17.12,760,000,0017,106,7215,851,0018-01
BNP AHOLD TL 17.8340,940,000,0017,8320,0217,831,0018-01
BNP AHOLD TL 17.92,020,000,0017,909,1616,591,0018-01
BNP AHOLD TL 3.672,760,010,013,601,213,290,2118-01
BNP AHOLD TL 4.170,380,010,014,101,263,790,2118-01
BNP AHOLD TL 6.612,50-0,01-0,086,601,496,091,0018-01
BNP AHOLD TL 7.211,970,000,007,201,556,621,0018-01
BNP AHOLD TL 8.111,120,000,008,101,677,471,0018-01
BNP AHOLD TL 8.910,320,000,008,901,808,271,0018-01
BNP AHOLD TS 19.7121,280,000,0019,7114,6619,711,0018-01
BNP AHOLD TS 20.83,980,000,0020,804,7022,581,0018-01
BNP AHOLD TS 21.6683,230,000,0021,675,7721,671,0018-01
BNP AHOLD TS 23.5295,090,000,0023,533,6623,531,0018-01
BNP AHOLD TS 24.78,140,000,0024,702,2926,761,0018-01
BNP AHOLD TS 26.710,350,000,0026,701,8028,951,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING AHOLD SPL 14.354,370,000,0018-01
ING AHOLD SPL 14.753,970,000,0018-01
ING AHOLD SPL 15.14,650,000,0018-01
ING AHOLD SPL 15.430,1710-10
ING AHOLD SPL 16.13,670,000,0018-01
ING AHOLD SPL 16.292,430,000,0018-01
ING AHOLD SPL 17.970,7418-01
ING AHOLD SPL 17.980,1611-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 10.628,100,000,0010,622,301,0018-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 11.247,540,010,1311,242,471,0018-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 11.896,770,000,0011,892,751,0018-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 12.586,170,010,1612,583,011,0018-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 13.295,390,000,0013,293,451,0018-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 14.044,620,000,0014,044,021,0018-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 15.53,220,000,0015,505,761,0018-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 17.111,570,000,0017,1111,781,0018-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 9.419,310,000,009,412,001,0018-01
ING Ahold Sprinter BEST Long 9.998,690,000,009,992,141,0018-01
ING Ahold Sprinter BEST Short 20.361,870,000,0020,369,901,0018-01
ING Ahold Sprinter BEST Short 21.943,460,000,0021,945,361,0018-01
ING Ahold Sprinter BEST Short 23.515,030,000,0023,513,691,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 10.39,060,000,0010,302,051,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 11.28,280,000,0011,202,251,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 12.17,450,010,1312,102,501,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 136,520,000,0013,002,851,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 14.15,560,010,1814,103,341,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 17.32,630,010,3817,307,051,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 315,810,000,003,001,181,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 4.614,340,000,004,601,301,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 5.413,590,000,005,401,371,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 6.812,350,000,006,801,511,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 7.311,910,000,007,301,561,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 8.710,570,000,008,701,761,0018-01
ING Ahold Sprinter Long 9.59,800,010,109,501,901,0018-01
ING Ahold Sprinter Short 19.92,990,000,0019,906,201,0018-01
ING Ahold Sprinter Short 21.95,130,000,0021,903,621,0018-01
ING AHOLD SPS 18.2
ING AHOLD SPS 18.920,440,000,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB AHOLD 13TL 0318Z1,14-0,01-0,8713,003,2413,005,0018-01
CB AHOLD 16TL 0318Z0,54-0,01-1,8216,006,7816,005,0018-01
CB AHOLD 20TS 0318Z0,300,013,4520,0012,0220,005,0018-01
CB AHOLD 22TS 0318Z0,690,000,0022,005,3222,005,0018-01
CB AHOLD 14.5TL 0318Z0,84-0,01-1,1814,504,3814,505,0018-01
CB AHOLD 17.5TL 0318Z0,24-0,01-4,0017,5014,9117,505,0018-01
CB AHOLD FL 517,59-0,05-0,285,001,0018-01
CB AHOLD FS -531,450,070,22-5,001,0018-01
CB AHOLD11.66TL OPENZ1,410,000,0011,662,6211,665,0018-01
CB AHOLD12.15TL OPENZ1,310,000,0012,152,8212,155,0018-01
CB AHOLD12.66TL OPENZ1,210,000,0012,663,0612,665,0018-01
CB AHOLD13.19TL OPENZ2,620,000,0013,193,3513,192,1118-01
CB AHOLD13.67TL OPENZ5,03-0,01-0,2013,673,6813,671,0018-01
CB AHOLD14.37TL OPENZ4,31-0,01-0,2314,374,2814,371,0018-01
CB AHOLD14.44TL OPENZ2,02-0,01-0,4914,444,3414,442,1118-01
CB AHOLD15.36TL OPENZ0,670,000,0015,365,4815,365,0018-01
CB AHOLD15.86TL OPENZ0,570,000,0015,866,4315,865,0018-01
CB AHOLD16.86TL OPENZ0,370,000,0016,869,8116,865,0018-01
CB AHOLD17.86TL OPENZ0,170,013,0317,8620,7117,865,0018-01
CB AHOLD19.96TS OPENZ0,280,000,0019,9612,8519,965,0018-01
CB AHOLD22.45TS OPENZ3,880,010,2622,454,7522,451,0018-01
CB AHOLD24.93TS OPENZ1,270,000,0024,932,9124,935,0018-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT AHOLD TL 145,37-0,01-0,1914,003,5413,381,0018-01
CT AHOLD TL 14.08054,75-0,01-0,2114,084,0814,081,0018-01
CT AHOLD TL 14.64,80-0,01-0,2114,603,9713,951,0018-01
CT AHOLD TL 14.71144,12-0,01-0,2414,714,7414,711,0018-01
CT AHOLD TL 15.943,51-0,01-0,2815,945,4615,231,0018-01
CT AHOLD TL 15.943,51-0,01-0,2815,945,4615,231,0018-01
CT AHOLD TL 16.03512,79-0,01-0,3616,047,1316,041,0018-01
CT AHOLD TL 16.922,57-0,01-0,3916,927,5216,171,0018-01
CT AHOLD TL 17.02181,830,010,5517,0211,4517,021,0018-01
CT AHOLD TL 17.921,62-0,01-0,6117,9212,2117,121,0018-01
CT AHOLD TS 18.851,170,010,8618,8516,7919,761,0018-01
CT AHOLD TS 18.99110,530,011,9218,9954,6818,991,0018-01
CT AHOLD TS 19.77471,260,000,0019,7716,5819,771,0018-01
CT AHOLD TS 19.82,170,010,4619,808,8220,761,0018-01
CT AHOLD TS 20.90142,390,010,4220,908,2820,901,0018-01
CT AHOLD TS 21.043,470,010,2921,045,4722,061,0018-01
CT AHOLD TS 21.95313,440,000,0021,955,6521,951,0018-01
CT AHOLD TS 21.994,460,010,2221,994,2423,051,0018-01
CT AHOLD TS 22.90314,390,000,0022,904,3922,901,0018-01
CT AHOLD13.47TL TL 13.2185,60-0,01-0,1813,223,4313,221,0018-01
CT AHOLD14.97TL TL 14.74114,08-0,01-0,2414,744,7714,741,0018-01
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 566.49
+ / - +0.57%
AEX566,49arrow0,57% 18-01
AMX852,37arrow0,81% 18-01
ASCX1086,40arrow-0,06% 18-01
BEL-204142,06arrow-0,16% 18-01
FTSE 1007700,96arrow-0,32% 18-01
CAC-405494,83arrow0,02% 18-01
SMI9452,35arrow0,13% 18-01
meer...
arrow-4,35%
arrow-3,01%
arrow-2,98%
arrow-2,62%
arrow-1,12%
meer...