Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Akzo Nobel
ISIN: NL0000009132
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP AKZO TL 33.843,32-0,15-0,3533,801,7331,451,0019-01
BNP AKZO TL 39.40436,05-0,15-0,4139,402,0739,401,0019-01
BNP AKZO TL 41.636,13-0,14-0,3941,602,0838,661,0019-01
BNP AKZO TL 43.62631,83-0,14-0,4443,632,3443,631,0019-01
BNP AKZO TL 45.72729,73-0,14-0,4745,732,5145,731,0019-01
BNP AKZO TL 45.832,26-0,15-0,4645,802,3342,531,0019-01
BNP AKZO TL 49.928,40-0,14-0,4949,902,6546,391,0019-01
BNP AKZO TL 51.926,56-0,14-0,5251,902,8448,231,0019-01
BNP AKZO TL 51.97823,48-0,14-0,5951,983,1751,981,0019-01
BNP AKZO TL 53.924,68-0,14-0,5653,903,0650,111,0019-01
BNP AKZO TL 55.922,84-0,14-0,6155,903,3151,951,0019-01
BNP AKZO TL 56.07819,38-0,14-0,7256,083,8556,081,0019-01
BNP AKZO TL 58.12217,33-0,15-0,8658,124,3058,121,0019-01
BNP AKZO TL 6019,03-0,14-0,7360,003,9955,761,0019-01
BNP AKZO TL 60.16415,29-0,15-0,9760,164,8860,161,0019-01
BNP AKZO TL 6217,15-0,14-0,8162,004,4457,641,0019-01
BNP AKZO TL 62.20913,24-0,14-1,0562,215,6362,211,0019-01
BNP AKZO TL 6415,26-0,15-0,9764,005,0059,531,0019-01
BNP AKZO TL 64.25611,20-0,14-1,2364,266,6664,261,0019-01
BNP AKZO TL 6613,39-0,14-1,0366,005,7261,401,0019-01
BNP AKZO TL 66.3029,15-0,15-1,6166,308,1666,301,0019-01
BNP AKZO TL 68.111,52-0,14-1,2068,106,6763,271,0019-01
BNP AKZO TL 68.3427,06-0,15-2,0868,3410,5868,341,0019-01
BNP AKZO TL 70.19,66-0,14-1,4370,108,0065,131,0019-01
BNP AKZO TL 70.3635,24-0,15-2,7870,3614,2970,361,0019-01
BNP AKZO TL 727,80-0,15-1,8972,0010,0066,991,0019-01
BNP AKZO TL 72.363,05-0,14-4,3972,3624,6572,361,0019-01
BNP AKZO TS 76.5022,590,156,1576,5029,0776,501,0019-01
BNP AKZO TS 778,560,161,9077,008,3883,291,0019-01
BNP AKZO TS 79.4245,510,152,8079,4213,5879,421,0019-01
BNP AKZO TS 80.111,890,161,3680,106,1186,621,0019-01
BNP AKZO TS 82.4198,300,151,8482,429,0082,421,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 38.0636,96-0,14-0,3838,062,001,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 40.4334,60-0,14-0,4040,432,141,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 42.932,13-0,14-0,4342,902,301,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 45.4329,59-0,15-0,5045,432,491,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 48.0227,00-0,14-0,5248,022,731,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 50.7424,26-0,14-0,5750,743,031,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 53.5921,42-0,14-0,6553,593,421,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 56.5618,43-0,14-0,7556,563,961,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 59.715,30-0,14-0,9159,704,761,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 64.0610,93-0,15-1,3564,066,581,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Short 85.8711,370,151,3485,876,421,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter Long 25.551,05-0,14-0,2725,501,461,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter Long 29.547,34-0,14-0,2929,501,571,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter Long 32.544,56-0,14-0,3132,501,671,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter Long 35.641,67-0,14-0,3335,601,791,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter Long 38.938,63-0,14-0,3638,901,931,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter Long 42.435,39-0,14-0,3942,402,101,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter Long 45.932,10-0,15-0,4745,902,311,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter Long 49.628,67-0,15-0,5249,602,591,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter Long 62.116,97-0,14-0,8262,104,351,0019-01
ING Akzo Nobel Sprinter Long 9.366,13-0,14-0,219,301,131,0019-01
ING AKZO SPL 67.527,52-0,14-1,8319-01
ING AKZO SPL 71.113,91-0,14-3,4619-01
ING AKZO SPL 71.28,64-0,14-1,5919-01
ING AKZO SPS 75.87,3511-01
ING AKZO SPS 79.57,6922-11
ING AKZO SPS 79.535,030,153,0719-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB AKZO 46.9TL OPENZ28,11-0,22-0,7846,902,6546,901,0019-01
CB AKZO 58.8TL OPENZ3,25-0,04-1,2258,804,5758,805,0019-01
CB AKZO 63.8TL OPENZ2,25-0,04-1,7563,806,5863,805,0019-01
CB AKZO 68.8TL OPENZ1,24-0,04-3,1468,8011,8768,805,0019-01
CB AKZO 37.64TL OPENZ36,790,000,000,000,000,001,0008-01
CB AKZO 40.87TL OPENZ33,560,000,000,000,000,001,0008-01
CB AKZO 43.92TL OPENZ30,510,000,000,000,000,001,0008-01
CB AKZO 49.87TL OPENZ25,15-0,21-0,8349,872,9649,871,0019-01
CB AKZO 53.84TL OPENZ4,24-0,04-0,9453,843,5153,845,0019-01
CB AKZO 78.67TS OPENZ0,850,033,6878,6717,1978,675,0019-01
CB AKZO 87.65TS OPENZ2,640,041,5487,655,6287,655,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT AKZO TL 31.732246,07-0,24-0,5231,731,7431,730,9519-01
CT AKZO TL 35.97574,16-0,02-0,4835,981,9335,989,4719-01
CT AKZO TL 40.87873,64-0,02-0,5540,882,2140,889,4719-01
CT AKZO TL 41.583,83-0,03-0,7841,582,0738,709,4719-01
CT AKZO TL 45.61833,14-0,02-0,6345,622,5645,629,4719-01
CT AKZO TL 49.3182,75-0,02-0,7249,322,9449,329,4719-01
CT AKZO TL 51.26812,54-0,03-1,1751,273,1851,279,4719-01
CT AKZO TL 52.272,78-0,02-0,7152,272,8648,659,4719-01
CT AKZO TL 62.51161,36-0,02-1,4562,516,0962,519,4719-01
CT AKZO TL 65.46271,04-0,02-1,8965,468,0265,469,4719-01
CT AKZO TL 66.741,36-0,02-1,4566,745,9062,119,4719-01
CT AKZO TS 79.941,250,032,4679,946,4786,359,4719-01
CT AKZO TS 82.15610,840,022,4482,1610,1582,169,4719-01
Niet verbonden met streaming server
AEX569,30arrow0,50% 19-01
AMX858,95arrow0,77% 19-01
ASCX1094,13arrow0,71% 19-01
BEL-204159,09arrow0,41% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow0,60% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 17:32
meer...