Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Akzo Nobel
ISIN: NL0000009132
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP AKZO TL 33.843,3233,801,7331,451,0019-01
BNP AKZO TL 39.41336,340,290,8039,412,0739,411,0009:05
BNP AKZO TL 41.636,420,290,8041,602,0738,671,0009:05
BNP AKZO TL 43.63532,120,290,9143,642,3543,641,0009:05
BNP AKZO TL 45.73630,020,290,9845,742,5245,741,0009:05
BNP AKZO TL 45.832,560,300,9345,802,3242,531,0009:05
BNP AKZO TL 49.928,690,291,0249,902,6346,401,0009:05
BNP AKZO TL 51.926,850,291,0951,902,8248,241,0009:05
BNP AKZO TL 51.9923,770,291,2451,993,1951,991,0009:05
BNP AKZO TL 53.924,980,301,2253,903,0350,111,0009:05
BNP AKZO TL 55.922,970,130,5755,903,2851,961,0013:05
BNP AKZO TL 56.0919,670,291,5056,093,8656,091,0009:05
BNP AKZO TL 58.13417,29-0,04-0,2358,134,3258,131,0010:59
BNP AKZO TL 6019,160,130,6860,003,9355,771,0013:05
BNP AKZO TL 60.17715,420,130,8560,184,8960,181,0013:05
BNP AKZO TL 6217,280,130,7662,004,3657,651,0013:05
BNP AKZO TL 62.22313,360,120,9162,225,6562,221,0013:05
BNP AKZO TL 6415,560,301,9764,004,9059,531,0009:05
BNP AKZO TL 64.2711,490,292,5964,276,6864,271,0009:05
BNP AKZO TL 6613,680,292,1766,005,5961,411,0009:05
BNP AKZO TL 66.3169,440,293,1766,328,1766,321,0009:05
BNP AKZO TL 68.111,810,292,5268,106,4963,281,0009:05
BNP AKZO TL 68.3577,350,294,1168,3610,5968,361,0009:05
BNP AKZO TL 70.19,58-0,08-0,8370,107,7465,141,0014:52
BNP AKZO TL 70.3785,530,295,5370,3814,2770,381,0009:05
BNP AKZO TL 728,090,293,7272,009,5967,001,0009:05
BNP AKZO TL 72.3753,330,289,1872,3824,6172,381,0009:05
BNP AKZO TS 76.4812,45-0,14-5,4176,4829,9276,481,0013:05
BNP AKZO TS 778,26-0,30-3,5077,008,8383,271,0009:05
BNP AKZO TS 79.4015,21-0,30-5,4479,4013,8079,401,0009:05
BNP AKZO TS 80.111,59-0,30-2,5280,106,3486,601,0009:05
BNP AKZO TS 82.3958,00-0,30-3,6182,409,1182,401,0009:05
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 38.0737,280,320,8738,072,021,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 40.4334,910,310,9040,432,161,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 42.9132,440,310,9642,912,321,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 45.4429,910,321,0845,442,521,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 48.0327,310,311,1548,032,771,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 50.7524,400,140,5850,753,081,0013:05
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 53.621,730,311,4553,603,491,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 56.5718,740,311,6856,574,051,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 59.7115,610,312,0359,714,881,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Long 64.0711,240,312,8464,076,821,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter BEST Short 85.8511,27-0,10-0,8885,856,581,0013:05
ING Akzo Nobel Sprinter Long 25.551,360,310,6125,501,461,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter Long 29.547,650,310,6529,501,581,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter Long 32.544,880,320,7232,501,681,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter Long 35.641,990,320,7735,601,791,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter Long 38.938,940,310,8038,901,931,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter Long 42.435,700,310,8842,402,111,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter Long 45.932,250,150,4745,902,331,0013:05
ING Akzo Nobel Sprinter Long 49.628,990,321,1249,602,601,0009:05
ING Akzo Nobel Sprinter Long 62.117,100,130,7762,104,401,0013:05
ING Akzo Nobel Sprinter Long 9.366,450,320,489,301,131,0009:05
ING AKZO SPL 67.527,660,141,8613:05
ING AKZO SPL 71.124,050,143,5813:05
ING AKZO SPL 71.28,950,313,5909:05
ING AKZO SPS 75.87,3511-01
ING AKZO SPS 79.57,6922-11
ING AKZO SPS 79.514,73-0,30-5,9609:05
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB AKZO 37.64TL OPENZ36,790,000,000,001,0008-01
CB AKZO 40.87TL OPENZ33,560,000,000,001,0008-01
CB AKZO 43.92TL OPENZ30,510,000,000,001,0008-01
CB AKZO 46.92TL OPENZ28,1146,922,6646,921,0019-01
CB AKZO 49.89TL OPENZ25,1549,892,9849,891,0019-01
CB AKZO 53.86TL OPENZ4,2453,863,5453,865,0019-01
CB AKZO 58.82TL OPENZ3,2558,824,6258,825,0019-01
CB AKZO 63.82TL OPENZ2,2563,826,7063,825,0019-01
CB AKZO 68.82TL OPENZ1,23-0,01-0,4068,8212,2568,825,0014:44
CB AKZO 78.65TS OPENZ0,8578,6517,3778,655,0019-01
CB AKZO 87.63TS OPENZ2,6487,635,6687,635,0019-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT AKZO TL 31.735246,0731,741,7431,740,9519-01
CT AKZO TL 35.97914,1635,981,9235,989,4719-01
CT AKZO TL 40.88253,6440,882,2040,889,4719-01
CT AKZO TL 41.583,8341,582,0738,709,4719-01
CT AKZO TL 45.62263,1445,622,5645,629,4719-01
CT AKZO TL 49.32262,7549,322,9349,329,4719-01
CT AKZO TL 51.2732,5451,273,1751,279,4719-01
CT AKZO TL 52.272,800,020,7252,272,8648,659,4713:05
CT AKZO TL 62.51751,3662,526,0662,529,4719-01
CT AKZO TL 65.46891,040,000,0065,477,9665,479,4714:38
CT AKZO TL 66.741,3666,745,8762,129,4719-01
CT AKZO TS 79.941,2579,946,5486,349,4719-01
CT AKZO TS 82.14330,83-0,01-1,1982,1410,3182,149,4713:05
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 570.17
+ / - +0.15%
AEX570,05arrow0,13% 15:04
AMX859,60arrow0,08% 15:04
ASCX1105,29arrow1,02% 15:04
BEL-204175,63arrow0,40% 15:04
FTSE 1007733,03arrow0,03% 14:46
CAC-405537,83arrow0,19% 15:04
SMI9506,31arrow-0,04% 14:49
meer...
arrow-2,73%
arrow-2,55%
arrow-1,53%
arrow-1,46%
arrow-1,17%
meer...