Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
ASML Holding
ISIN: NL0010273215
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
GS ASMLH TL 110.46,46110,403,05102,8110,0019-01
GS ASMLH TL 115.36,00115,303,35107,3510,0019-01
GS ASMLH TL 1501,63150,0011,42139,5910,0029-11
GS ASMLH TL 33.713,62-0,01-0,0733,701,2631,3410,0019-01
GS ASMLH TL 41.812,86-0,01-0,0841,801,3438,9110,0019-01
GS ASMLH TL 52.311,88-0,01-0,0852,301,4748,6810,0019-01
GS ASMLH TL 57.611,39-0,02-0,1857,601,5453,5510,0019-01
GS ASMLH TL 62.810,9162,801,6258,4310,0019-01
GS ASMLH TL 6810,42-0,01-0,1068,001,7163,3010,0019-01
GS ASMLH TL 68.910,3468,901,7264,0910,0019-01
GS ASMLH TL 72.99,9672,901,8067,8810,0019-01
GS ASMLH TL 759,77-0,01-0,1075,001,8469,7910,0019-01
GS ASMLH TL 779,57-0,02-0,2177,001,8871,7110,0019-01
GS ASMLH TL 79.19,3879,101,9373,6110,0019-01
GS ASMLH TL 83.29,0083,202,0277,4110,0019-01
GS ASMLH TL 87.38,6287,302,1381,2610,0019-01
GS ASMLH TL 91.38,2591,302,2584,9710,0019-01
GS ASMLH TL 93.38,06-0,01-0,1293,302,3186,8610,0019-01
GS ASMLH TL 98.37,5998,302,4991,5310,0019-01
GS ASMLH TS 175.52,170,031,40175,504,18189,4310,0019-01
GS ASMLH TS 1984,590,020,44198,002,51213,7310,0019-01
GS ASMLH TS 224.27,41224,201,71242,0210,0019-01
GS ASMLH TS 239.79,080,030,33239,701,44258,7410,0019-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Turbo Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
BNP ASMLH TL 100.60867,46100,612,49100,611,0019-01
BNP ASMLH TL 101.372,72101,302,2894,231,0019-01
BNP ASMLH TL 102.66665,41102,672,57102,671,0019-01
BNP ASMLH TL 103.470,83103,402,3496,121,0019-01
BNP ASMLH TL 107.566,98107,502,4899,971,0019-01
BNP ASMLH TL 108.81559,25108,822,83108,821,0019-01
BNP ASMLH TL 110.86757,20110,872,93110,871,0019-01
BNP ASMLH TL 111.563,21111,502,62103,741,0019-01
BNP ASMLH TL 112.89655,17112,903,04112,901,0019-01
BNP ASMLH TL 113.661,29113,602,70105,661,0019-01
BNP ASMLH TL 117.557,65117,502,87109,301,0019-01
BNP ASMLH TL 120.48647,99120,493,50120,491,0019-01
BNP ASMLH TL 121.653,84121,603,07113,111,0019-01
BNP ASMLH TL 123.01845,45123,023,69123,021,0019-01
BNP ASMLH TL 125.5542,92125,553,91125,551,0019-01
BNP ASMLH TL 125.650,09125,603,30116,861,0019-01
BNP ASMLH TL 128.04840,42128,054,15128,051,0019-01
BNP ASMLH TL 128.647,34128,603,49119,611,0019-01
BNP ASMLH TL 130.56237,91130,564,43130,561,0019-01
BNP ASMLH TL 131.644,57131,603,70122,381,0019-01
BNP ASMLH TL 133.07635,40133,084,74133,081,0019-01
BNP ASMLH TL 134.741,72134,703,95125,231,0019-01
BNP ASMLH TL 135.58932,88135,595,11135,591,0019-01
BNP ASMLH TL 137.638,96137,604,23127,991,0019-01
BNP ASMLH TL 138.09630,37138,105,53138,101,0019-01
BNP ASMLH TL 140.636,18140,604,54130,771,0019-01
BNP ASMLH TL 140.61327,86140,616,03140,611,0019-01
BNP ASMLH TL 143.53,35143,504,90133,4810,0019-01
BNP ASMLH TL 145.6042,31145,607,29145,6010,0019-01
BNP ASMLH TL 146.53,08146,505,34136,2510,0019-01
BNP ASMLH TL 149.41,15149,4013,41138,9810,0010-01
BNP ASMLH TL 149.52,79149,505,86139,0710,0019-01
BNP ASMLH TL 149.778149,78149,781,00
BNP ASMLH TL 150.6041,81150,609,32150,6010,0019-01
BNP ASMLH TL 152152,00141,391,00
BNP ASMLH TL 152.214,26152,2010,70141,611,0024-11
BNP ASMLH TL 152.52,51152,506,50141,8710,0019-01
BNP ASMLH TL 155.52,23155,507,29144,6610,0019-01
BNP ASMLH TL 155.6051,31155,6112,90155,6110,0019-01
BNP ASMLH TL 158.0931,06158,0915,97158,0910,0019-01
BNP ASMLH TL 158.51,96158,508,29147,4410,0019-01
BNP ASMLH TL 18.3149,9618,301,1116,941,0019-01
BNP ASMLH TL 19.6148,7419,601,1218,161,0019-01
BNP ASMLH TL 31.5137,6531,501,2129,251,0019-01
BNP ASMLH TL 33.6135,7133,601,2331,191,0019-01
BNP ASMLH TL 37.9131,6937,901,2735,211,0019-01
BNP ASMLH TL 40.8129,0240,801,2937,881,0019-01
BNP ASMLH TL 43.5126,4943,501,3240,411,0019-01
BNP ASMLH TL 47.6122,6347,601,3644,271,0019-01
BNP ASMLH TL 50.2120,2250,201,3946,681,0019-01
BNP ASMLH TL 53.1117,5153,101,4249,391,0019-01
BNP ASMLH TL 55.6115,2355,601,4551,671,0019-01
BNP ASMLH TL 58.5112,4858,501,4854,421,0019-01
BNP ASMLH TL 61.4109,8661,401,5257,041,0019-01
BNP ASMLH TL 63.086104,9563,091,6063,091,0019-01
BNP ASMLH TL 64.2107,2264,201,5559,681,0019-01
BNP ASMLH TL 67.1104,5567,101,5962,351,0019-01
BNP ASMLH TL 69.45998,5769,461,7069,461,0019-01
BNP ASMLH TL 69.7102,1969,701,6364,761,0019-01
BNP ASMLH TL 72.899,2472,801,6867,711,0019-01
BNP ASMLH TL 75.7992,2475,791,8275,791,0019-01
BNP ASMLH TL 75.996,3875,901,7370,571,0019-01
BNP ASMLH TL 83.189,7283,101,8577,231,0019-01
BNP ASMLH TL 85.187,8685,101,8979,091,0019-01
BNP ASMLH TL 87.185,9587,101,9381,001,0019-01
BNP ASMLH TL 88.27579,7888,282,1088,281,0019-01
BNP ASMLH TL 89.284,0489,201,9882,911,0019-01
BNP ASMLH TL 91.182,2391,102,0284,721,0019-01
BNP ASMLH TL 95.278,4795,202,1288,481,0019-01
BNP ASMLH TL 97.376,5097,302,1790,451,0019-01
BNP ASMLH TL 98.55769,5298,562,4198,561,0019-01
BNP ASMLH TL 99.374,6199,302,2392,341,0019-01
BNP ASMLH TS 148.71,34148,7011,44160,6910,0003-01
BNP ASMLH TS 150.2380,31150,2478,93150,2410,0004-01
BNP ASMLH TS 155.852,79155,8582,24155,851,0020-11
BNP ASMLH TS 159.116,18159,109,93171,941,0024-11
BNP ASMLH TS 164.739,21164,703,56178,021,0022-09
BNP ASMLH TS 168.315,07168,3011,77181,921,0019-01
BNP ASMLH TS 169.8614,53169,8637,43169,861,0019-01
BNP ASMLH TS 173.32,06173,308,52187,3610,0019-01
BNP ASMLH TS 174.8720,98174,8717,29174,8710,0019-01
BNP ASMLH TS 179.137,73179,104,19193,491,0024-11
BNP ASMLH TS 179.8871,48179,8911,41179,8910,0019-01
BNP ASMLH TS 180.48434,96180,484,18180,481,0008-12
BNP ASMLH TS 181.156181,16181,161,00
BNP ASMLH TS 183.431,44183,405,48198,291,0019-01
BNP ASMLH TS 184.8871,98184,898,51184,8910,0019-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Sprinter Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
ING ASML Sprinter BEST Long 100.0967,27100,092,451,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 105.1762,27105,172,641,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 110.4957,23110,492,871,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 116.0351,79116,033,161,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 121.8445,93121,843,551,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 47.06120,3047,061,381,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 52.53114,8552,531,441,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 55.47111,9055,471,481,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 58.4108,9558,401,521,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 61.48105,9061,481,561,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 64.71102,6864,711,611,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 68.1199,2268,111,671,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 71.6495,7471,641,731,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 75.3692,0375,361,801,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 79.2788,1279,271,871,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 83.2984,0983,291,961,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 86.2781,1486,272,031,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 90.6676,7590,662,151,0019-01
ING ASML Sprinter BEST Long 95.2672,1995,262,281,0019-01
ING ASML Sprinter Long 104.569,83104,502,361,0019-01
ING ASML Sprinter Long 109.864,92109,802,531,0019-01
ING ASML Sprinter Long 140.136,64140,104,421,0019-01
ING ASML Sprinter Long 17.3150,9517,301,101,0019-01
ING ASML Sprinter Long 19149,3519,001,111,0019-01
ING ASML Sprinter Long 24.4144,3524,401,151,0019-01
ING ASML Sprinter Long 29.5139,6029,501,191,0019-01
ING ASML Sprinter Long 32.8136,5332,801,221,0019-01
ING ASML Sprinter Long 35.6133,9035,601,241,0019-01
ING ASML Sprinter Long 37.6132,1037,601,261,0019-01
ING ASML Sprinter Long 43.4126,6543,401,311,0019-01
ING ASML Sprinter Long 46.8123,5346,801,341,0019-01
ING ASML Sprinter Long 50.4120,1850,401,381,0019-01
ING ASML Sprinter Long 54.2116,6054,201,421,0019-01
ING ASML Sprinter Long 57.1113,8857,101,461,0019-01
ING ASML Sprinter Long 60.2111,0560,201,491,0019-01
ING ASML Sprinter Long 63.3108,1063,301,531,0019-01
ING ASML Sprinter Long 66.7105,0066,701,581,0019-01
ING ASML Sprinter Long 70.2101,7570,201,631,0019-01
ING ASML Sprinter Long 73.898,3773,801,681,0019-01
ING ASML Sprinter Long 77.694,8177,601,741,0019-01
ING ASML Sprinter Long 8159,558,001,051,0019-01
ING ASML Sprinter Long 81.691,1381,601,811,0019-01
ING ASML Sprinter Long 85.787,2785,701,891,0019-01
ING ASML Sprinter Long 90.183,2590,101,981,0019-01
ING ASMLH SPL 12154,4419-01
ING ASMLH SPL 12839,8219-01
ING ASMLH SPL 134.433,4019-01
ING ASMLH SPL 141.126,6719-01
ING ASMLH SPL 148.219,6019-01
ING ASMLH SPL 155.612,1819-01
ING ASMLH SPS 150.93,0218-12
ING ASMLH SPS 173.27,1819-01
ING ASMLH SPS 185.319,3319-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Speeder Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
CB ASMLH 113TL 0318Z5,53113,003,01113,0010,0019-01
CB ASMLH 125TL 0318Z4,33125,003,84125,0010,0019-01
CB ASMLH 138TL 0318Z3,03138,005,47138,0010,0019-01
CB ASMLH 161TS 0318Z0,000,000,0010,00
CB ASMLH 177TS 0318Z1,06177,0015,36177,0010,0019-01
CB ASMLH 149.TL OPENZ0,000,000,0010,00
CB ASMLH 183.TS OPENZ1,63182,9910,09182,9910,0019-01
CB ASMLH FL 5219,145,001,0019-01
CB ASMLH FS -54,29-5,001,0019-01
CB ASMLH TL 104.676,62104,672,52101,5110,0019-01
CB ASMLH TL 113.95,72113,902,91110,4710,0019-01
CB ASMLH TL 124.184,73124,183,52120,4510,0019-01
CB ASMLH TL 135.493,63135,494,58131,4410,0019-01
CB ASMLH TL 147.72,43147,706,81143,4310,0019-01
CB ASMLH TL 81.1389,0681,131,8778,621,0019-01
CB ASMLH TL 88.2882,1288,282,0385,571,0019-01
CB ASMLH TL 96.4874,1696,482,2593,561,0019-01
CB ASMLH TS 179.131,76179,139,36184,8510,0019-01
CB ASMLH102.3TL OPENZ65,73102,342,54102,341,0019-01
CB ASMLH108.3TL OPENZ5,98108,312,79108,3110,0019-01
CB ASMLH114.2TL OPENZ5,38114,273,10114,2710,0019-01
CB ASMLH120.2TL OPENZ4,78120,213,48120,2110,0019-01
CB ASMLH127.2TL OPENZ4,08127,234,07127,2310,0019-01
CB ASMLH134.2TL OPENZ3,36134,254,94134,2510,0019-01
CB ASMLH141.2TL OPENZ2,65141,196,25141,1910,0019-01
CB ASMLH149.1TL OPENZ1,90149,188,68149,1810,0019-01
CB ASMLH157.1TL OPENZ1,11157,1814,69157,1810,0019-01
CB ASMLH55.71TL OPENZ112,3255,711,4955,711,0019-01
CB ASMLH61.94TL OPENZ106,0761,971,5761,971,0019-01
CB ASMLH79.33TL OPENZ88,7079,361,8879,361,0019-01
CB ASMLH83.38TL OPENZ84,6483,421,9783,421,0019-01
CB ASMLH87.38TL OPENZ80,6587,422,0787,421,0019-01
CB ASMLH92.36TL OPENZ75,6492,402,2192,401,0019-01
CB ASMLH97.33TL OPENZ70,7097,372,3697,371,0019-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Speeder Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
CT ASMLH TL 100.677,21100,672,3395,6610,0019-01
CT ASMLH TL 110.16,31110,102,66104,6210,0019-01
CT ASMLH TL 110.21085,79110,212,92110,2110,0019-01
CT ASMLH TL 120.675,31120,673,17114,6610,0019-01
CT ASMLH TL 120.6914,74120,693,58120,6910,0019-01
CT ASMLH TL 135.4033,27135,405,22135,4010,0019-01
CT ASMLH TL 145.04552,28145,057,46145,0510,0019-01
CT ASMLH TL 59.565810,8559,571,5559,5710,0019-01
CT ASMLH TL 59.5911,1159,591,5156,6210,0019-01
CT ASMLH TL 64.549110,3664,551,6364,5510,0019-01
CT ASMLH TL 69.66101,5469,661,6566,191,0019-01
CT ASMLH TL 69.8710,1469,871,6666,3810,0019-01
CT ASMLH TL 69.989,8169,981,7269,9810,0019-01
CT ASMLH TL 74.619,6874,611,7370,9010,0019-01
CT ASMLH TL 74.72939,3474,731,8174,7310,0019-01
CT ASMLH TL 79.729,2079,721,8375,7510,0019-01
CT ASMLH TL 80.42188,7780,421,9280,4210,0019-01
CT ASMLH TL 90.228,2090,222,0585,7310,0019-01
CT ASMLH TS 173.511,65173,5110,76183,0610,0019-01
CT ASMLH TS 174.29190,82174,2924,66174,2910,0019-01
CT ASMLH TS 188.393,22188,395,36198,7510,0019-01
CT ASMLH TS 199.23223,30199,235,28199,2310,0019-01
CT ASMLH66.36TL TL 66.5323101,5466,531,6666,531,0019-01
CT ASMLH68.31TL TL 68.556399,5168,561,6968,561,0019-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 569.3
+ / - 0.0%
AEX569,30arrow% 19-01
AMX858,95arrow% 19-01
ASCX1094,13arrow% 19-01
BEL-204159,09arrow% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow-0,02% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 21-01
meer...