Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
Boskalis Westminster Koninklijke
ISIN: NL0000852580
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
GS BOSKA TL 20.412,9420,402,5718,931,0022-01
GS BOSKA TL 23.510,0023,503,4021,871,0022-01
GS BOSKA TL 24.98,7324,903,9423,141,0022-01
GS BOSKA TL 25.97,950,182,3225,904,4924,091,0010:24
GS BOSKA TL 26.96,8226,905,2125,051,0022-01
GS BOSKA TL 28.15,7428,106,3526,121,0022-01
GS BOSKA TL 28.65,2828,607,0326,581,0022-01
GS BOSKA TS 33.34,0233,306,1535,971,0022-01
GS BOSKA TS 344,8234,005,3136,771,0022-01
GS BOSKA TS 34.35,0834,305,0837,031,0022-01
GS BOSKA TS 35.96,8535,903,9438,801,0022-01
GS BOSKA TS 37.88,9137,803,1140,871,0022-01
GS BOSKA TS 38.89,9838,802,8141,941,0022-01
GS BOSKA TS 51.423,5051,401,2655,521,0022-01
Niet verbonden met streaming server
Turbo Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
BNP BOSKA TL 19.0114,4619,012,1917,291,0022-01
BNP BOSKA TL 20.25912,220,080,6620,262,6220,261,0009:05
BNP BOSKA TL 21.90510,570,080,7621,913,0421,911,0009:05
BNP BOSKA TL 22.311,4822,302,7620,271,0022-01
BNP BOSKA TL 24.9417,530,070,9424,944,2924,941,0009:05
BNP BOSKA TL 25.858,300,060,7325,853,8623,511,0009:41
BNP BOSKA TL 26.5265,880,010,1726,535,4526,531,0009:10
BNP BOSKA TL 27.866,510,081,2427,864,9325,331,0009:05
BNP BOSKA TL 28.0384,440,081,8328,046,9828,041,0009:05
BNP BOSKA TL 28.875,590,081,4528,875,7526,251,0009:05
BNP BOSKA TL 29.5442,990,144,9129,5410,4529,541,0009:51
BNP BOSKA TL 29.854,700,081,7329,856,8527,141,0009:05
BNP BOSKA TS 33.0341,89-0,05-2,5833,0316,3533,031,0009:05
BNP BOSKA TS 33.965,94-0,05-0,8333,965,2937,721,0009:05
BNP BOSKA TS 35.4524,31-0,05-1,1535,457,2835,451,0009:05
BNP BOSKA TS 36.89,09-0,05-0,5536,803,4740,871,0009:05
BNP BOSKA TS 37.7726,63-0,05-0,7537,774,7537,771,0009:05
BNP BOSKA TS 38.8411,36-0,05-0,4438,842,8043,141,0009:05
Niet verbonden met streaming server
Sprinter Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
ING BOSKA SPL 30.53,530,082,3209:05
ING BOSKA SPL 30.8
ING BOSKA SPS 31.860,7707-12
ING Boskalis Sprinter BEST Long 24.967,110,070,9924,964,281,0009:05
ING Boskalis Sprinter BEST Long 26.915,090,081,6026,915,871,0009:05
ING Boskalis Sprinter BEST Long 28.83,230,082,5428,808,921,0009:05
ING Boskalis Sprinter BEST Short 34.933,34-0,05-1,4734,9310,011,0009:05
ING Boskalis Sprinter Long 10.821,830,080,3710,801,441,0009:05
ING Boskalis Sprinter Long 13.219,590,080,4113,201,601,0009:05
ING Boskalis Sprinter Long 17.915,250,080,5317,902,051,0009:05
ING Boskalis Sprinter Long 20.512,820,070,5520,502,431,0009:05
ING Boskalis Sprinter Long 22.511,000,080,7322,502,811,0009:05
ING Boskalis Sprinter Long 24.59,150,080,8824,503,361,0009:05
ING Boskalis Sprinter Long 26.67,160,081,1326,604,251,0009:05
ING Boskalis Sprinter Long 28.55,390,071,3228,505,571,0009:05
ING Boskalis Sprinter Short 34.85,88-0,05-0,8434,805,571,0009:05
ING Boskalis Sprinter Short 38.59,85-0,05-0,5138,503,291,0009:05
ING Boskalis Sprinter Short 42.514,21-0,05-0,3542,502,271,0009:05
ING Boskalis Sprinter Short 46.919,01-0,05-0,2646,901,691,0009:05
ING Boskalis Sprinter Short 51.423,77-0,06-0,2551,401,351,0009:05
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CB BOSKA 23.TL OPENZ8,9723,003,5123,001,0022-01
CB BOSKA 25.TL OPENZ6,9725,004,5025,001,0022-01
CB BOSKA 32.7TS OPENZ0,20-0,01-2,4432,7030,4132,705,0009:51
CB BOSKA21.48TL OPENZ10,4921,483,0121,481,0022-01
CB BOSKA27.07TL OPENZ4,9127,076,3527,071,0022-01
CB BOSKA29.07TL OPENZ0,590,010,8529,0710,6129,075,0009:51
CB BOSKA36.19TS OPENZ4,4936,197,0736,191,0022-01
CB BOSKA40.15TS OPENZ8,4440,153,7740,151,0022-01
Niet verbonden met streaming server
Speeder Laatst+/-%StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd
CT BOSKA TL 24.38027,9124,3824,381,0022-01
CT BOSKA TL 25.0117,2825,0125,011,0022-01
CT BOSKA TL 25.0447,2525,0425,041,0022-01
CT BOSKA TL 25.06127,2325,0625,061,0022-01
CT BOSKA TL 25.17,6625,1024,331,0022-01
CT BOSKA TL 25.17,6825,1024,311,0022-01
CT BOSKA TL 28.08724,2028,0928,091,0022-01
CT BOSKA TL 28.14,7628,1027,221,0022-01
CT BOSKA TL 30.04332,2530,0430,041,0022-01
CT BOSKA TL 30.12,8530,1029,141,0022-01
CT BOSKA TS 34.84,1334,8035,861,0022-01
CT BOSKA TS 34.82043,3934,8234,821,0022-01
CT BOSKA TS 35.95,2635,9036,991,0022-01
CT BOSKA TS 36.4244,9936,4236,421,0022-01
CT BOSKA TS 38.39316,9638,3938,391,0022-01
CT BOSKA TS 39.79478,3639,7939,791,0022-01
CT BOSKA TS 39.89,3139,8041,041,0022-01
Niet verbonden met streaming server
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 571.23
+ / - +0.07%
AEX571,42arrow0,11% 10:37
AMX862,08arrow0,17% 10:37
ASCX1107,26arrow-0,01% 10:37
BEL-204173,29arrow-0,09% 10:37
FTSE 1007728,84arrow0,17% 10:22
CAC-405549,72arrow0,14% 10:37
SMI9579,83arrow0,53% 10:21
meer...
arrow-3,30%
arrow-1,55%
arrow-1,42%
arrow-1,30%
arrow-1,16%
meer...