Pssst! De Telegraaf krijgt een nieuwe website. Nieuwsgierig? Bekijk ‘m hier!
DSM Koninklijke
ISIN: NL0000009827
EUR
1D | 5D | 1M | 3M | 6M | 1Y | Interactief
Snapshot
Open
Hoog
Laag
Vorig Slot
Omzet
Tijd

Hefboomproducten

SNEL NAAR: ABN AMRO | RBS | ING | Commerzbank | Citi Bank
Turbo Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
GS DSM TL 34.0152,941,062,0434,011,6631,671,0019-01
GS DSM TL 36.1150,991,062,1236,111,7333,621,0019-01
GS DSM TL 39.9947,361,052,2739,991,8837,231,0019-01
GS DSM TL 43.6443,961,062,4743,642,0440,631,0019-01
GS DSM TL 45.1142,581,062,5545,112,1242,011,0019-01
GS DSM TL 46.1441,621,062,6146,142,1742,961,0019-01
GS DSM TL 49.0138,941,062,8049,012,3445,641,0019-01
GS DSM TL 49.1838,781,052,7849,182,3645,801,0019-01
GS DSM TL 53.0835,141,063,1153,082,6449,431,0019-01
GS DSM TL 57.0831,411,063,4957,083,0153,161,0019-01
GS DSM TL 57.1331,361,063,5057,133,0253,201,0019-01
GS DSM TL 61.0527,711,063,9861,053,5056,851,0019-01
GS DSM TL 67.0122,141,054,9867,014,6362,401,0019-01
GS DSM TL 70.1119,251,065,8370,115,5765,291,0019-01
GS DSM TS 80.117,810,000,0080,1111,2786,481,0030-11
GS DSM TS 84.037,88-0,61-7,1884,037,0690,681,0015-01
GS DSM TS 84.117,5584,117,0090,771,0017-01
GS DSM TS 85.857,93-1,06-11,7985,856,0192,641,0019-01
GS DSM TS 96.1118,97-1,06-5,2996,113,27103,721,0019-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Turbo Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
BNP DSM TL 19.566,401,131,7319,501,2718,091,0019-01
BNP DSM TL 21.864,241,131,7921,801,3220,251,0019-01
BNP DSM TL 2561,231,131,8825,001,3823,261,0019-01
BNP DSM TL 28.358,181,131,9828,301,4526,311,0019-01
BNP DSM TL 31.655,111,132,0931,601,5429,381,0019-01
BNP DSM TL 34.952,101,132,2234,901,6332,391,0019-01
BNP DSM TL 37.549,691,142,3537,501,7134,821,0019-01
BNP DSM TL 42.19142,821,142,7442,191,9742,191,0019-01
BNP DSM TL 42.644,911,142,6042,601,8939,601,0019-01
BNP DSM TL 45.242,501,142,7645,202,0042,011,0019-01
BNP DSM TL 46.3838,631,143,0446,382,1846,381,0019-01
BNP DSM TL 47.840,101,142,9347,802,1244,411,0019-01
BNP DSM TL 50.337,751,143,1150,302,2546,761,0019-01
BNP DSM TL 52.61532,391,143,6552,622,6052,621,0019-01
BNP DSM TL 5335,281,133,3153,002,4149,231,0019-01
BNP DSM TL 55.532,951,143,5855,502,5851,561,0019-01
BNP DSM TL 56.71728,311,144,2056,722,9856,721,0019-01
BNP DSM TL 5830,581,143,8758,002,7853,931,0019-01
BNP DSM TL 60.528,241,144,2160,503,0256,271,0019-01
BNP DSM TL 60.79324,231,134,8960,793,4860,791,0019-01
BNP DSM TL 63.125,891,144,6163,103,2958,621,0019-01
BNP DSM TL 64.82420,201,135,9364,824,1764,821,0019-01
BNP DSM TL 65.623,541,145,0965,603,6260,971,0019-01
BNP DSM TL 66.83618,191,146,6966,844,6366,841,0019-01
BNP DSM TL 68.121,231,145,6768,104,0263,281,0019-01
BNP DSM TL 68.84616,181,147,5868,855,2168,851,0019-01
BNP DSM TL 70.618,861,146,4370,604,5465,651,0019-01
BNP DSM TL 70.85514,171,138,6770,865,9570,861,0019-01
BNP DSM TL 72.8512,181,1410,3372,856,9272,851,0019-01
BNP DSM TL 73.116,561,147,3973,105,1867,951,0019-01
BNP DSM TL 74.85410,171,1312,5074,858,3074,851,0019-01
BNP DSM TL 75.614,191,148,7475,606,0770,321,0019-01
BNP DSM TL 76.8578,171,1416,2276,8610,3376,861,0019-01
BNP DSM TL 78.111,901,1410,5978,107,2672,611,0019-01
BNP DSM TL 78.8576,171,1422,6678,8613,6978,861,0019-01
BNP DSM TL 80.69,591,1413,4980,609,0774,921,0019-01
BNP DSM TL 80.8514,1780,8520,2980,851,0019-01
BNP DSM TS 100.424,11-1,13-4,48100,403,46108,561,0019-01
BNP DSM TS 85.37,79-1,13-12,6785,3010,4792,241,0019-01
BNP DSM TS 86.1332,20-1,13-33,9386,1338,6286,131,0019-01
BNP DSM TS 89.1465,21-1,13-17,8289,1516,2289,151,0019-01
BNP DSM TS 90.413,28-1,13-7,8490,406,2297,731,0019-01
BNP DSM TS 90.619,920,000,0090,603,8497,971,0024-11
BNP DSM TS 91.130,970,000,0091,102,1798,511,0022-09
BNP DSM TS 92.1548,22-1,13-12,0992,1510,2792,151,0019-01
BNP DSM TS 95.725,410,000,0095,703,02103,461,0024-11
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Sprinter Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
ING DSM SPL 60.46
ING DSM SPL 63.0721,771,125,4219-01
ING DSM SPL 66.2318,611,126,4019-01
ING DSM SPL 68.321,011,125,6319-01
ING DSM SPL 73.0311,811,1210,4819-01
ING DSM SPL 80.554,301,1235,2219-01
ING DSM SPS 80.34
ING DSM Sprinter BEST Long 31.8752,971,122,1631,871,591,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 33.7251,121,122,2433,721,651,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 35.7449,091,112,3135,741,721,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 37.7147,121,112,4137,711,791,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 39.7845,051,122,5539,781,871,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 41.9542,881,122,6841,951,961,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 44.2340,601,122,8444,232,071,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 46.5738,271,123,0146,572,201,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 49.0235,811,123,2349,022,351,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 51.6133,231,123,4951,612,531,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 54.2830,551,113,7754,282,751,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 57.0927,751,124,2157,093,031,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 60.0524,851,124,7260,053,381,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 69.5515,291,127,9069,555,451,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Long 76.698,141,1215,9576,6910,121,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Short 85.421,29-1,11-46,2585,4266,111,0019-01
ING DSM Sprinter BEST Short 91.397,27-1,10-13,1491,3911,671,0019-01
ING DSM Sprinter Long 14.970,681,121,6114,901,191,0019-01
ING DSM Sprinter Long 17.268,561,121,6617,201,231,0019-01
ING DSM Sprinter Long 19.766,251,121,7219,701,271,0019-01
ING DSM Sprinter Long 2.782,041,121,382,701,031,0019-01
ING DSM Sprinter Long 22.263,911,121,7822,201,321,0019-01
ING DSM Sprinter Long 24.761,541,121,8524,701,371,0019-01
ING DSM Sprinter Long 30.356,361,122,0330,301,501,0019-01
ING DSM Sprinter Long 33.153,771,122,1333,101,571,0019-01
ING DSM Sprinter Long 36.150,991,112,2336,101,651,0019-01
ING DSM Sprinter Long 38.948,401,122,3738,901,741,0019-01
ING DSM Sprinter Long 41.945,621,122,5241,901,851,0019-01
ING DSM Sprinter Long 45.142,641,122,7045,101,971,0019-01
ING DSM Sprinter Long 48.439,541,122,9248,402,131,0019-01
ING DSM Sprinter Long 5236,221,123,1952,002,321,0019-01
ING DSM Sprinter Long 55.732,701,113,5155,702,571,0019-01
ING DSM Sprinter Long 6.778,301,121,456,701,081,0019-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Speeder Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
CB DSM 58TL 0318Z5,370,193,6758,003,1358,005,0019-01
CB DSM 66TL 0318Z3,770,195,3166,004,4466,005,0019-01
CB DSM 74TL 0318Z2,170,199,6274,007,6774,005,0019-01
CB DSM 81TS 0318Z0,610,000,000,000,000,005,0020-11
CB DSM 90TS 0318Z1,22-0,19-13,5290,0013,5190,005,0019-01
CB DSM 44.4TL OPENZ37,940,000,000,000,000,001,0008-01
CB DSM 53.4TL OPENZ31,340,963,1653,402,6853,401,0019-01
CB DSM TL 42.6943,200,952,2542,691,9541,371,0019-01
CB DSM TL 46.7939,220,952,4846,792,1445,341,0019-01
CB DSM TL 53.976,450,193,0453,972,6152,315,0019-01
CB DSM TL 62.194,860,194,0762,193,4560,305,0019-01
CB DSM TL 71.443,060,196,6371,445,4669,295,0019-01
CB DSM 41.45TL OPENZ43,290,952,2441,451,9441,451,0019-01
CB DSM 47.44TL OPENZ37,300,962,6447,442,2547,441,0019-01
CB DSM 50.42TL OPENZ34,320,952,8550,422,4550,421,0019-01
CB DSM 57.38TL OPENZ5,480,193,5957,383,0657,385,0019-01
CB DSM 61.36TL OPENZ4,680,194,2461,363,5861,365,0019-01
CB DSM 66.33TL OPENZ3,690,195,4466,334,5466,335,0019-01
CB DSM 71.32TL OPENZ2,690,197,6271,326,2171,325,0019-01
CB DSM 77.31TL OPENZ1,490,1813,7977,3111,1177,315,0019-01
CB DSM 84.83TS OPENZ0,56-0,10-15,270,000,000,005,0015-01
CB DSM 94.79TS OPENZ2,15-0,19-8,1494,797,7494,795,0019-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
Speeder Laatst*+/-*%*StoplossHefboomFin.niveauRatioTijd*
CT DSM TL 13.5171,511,051,4913,511,1812,911,0019-01
CT DSM TL 37.9427,840,000,0037,942,3136,241,0004-07
CT DSM TL 38.11147,681,062,2738,111,8238,111,0019-01
CT DSM TL 39.8526,020,000,0039,852,4738,061,0004-07
CT DSM TL 41.97943,811,062,4841,981,9941,981,0019-01
CT DSM TL 43.643,191,052,4943,601,9741,671,0019-01
CT DSM TL 44.019841,771,062,6044,022,0944,021,0019-01
CT DSM TL 45.5841,301,042,5845,582,0643,561,0019-01
CT DSM TL 46.005339,781,052,7146,012,1946,011,0019-01
CT DSM TL 49.166136,621,062,9849,172,3949,171,0019-01
CT DSM TL 49.27413,650,102,8249,272,4049,2710,0019-01
CT DSM TL 53.833,451,053,2453,802,5551,411,0019-01
CT DSM TL 54.532,781,053,3154,502,6052,081,0019-01
CT DSM TL 54.845830,941,053,5154,852,8554,851,0019-01
CT DSM TL 58.6428,821,043,7458,642,9656,041,0019-01
CT DSM TL 59.077126,711,064,1359,083,3259,081,0019-01
CT DSM TL 64.7622,971,044,7464,763,7361,891,0019-01
CT DSM TL 74.6613,521,058,4274,666,4071,341,0019-01
CT DSM TL 75.122510,671,0611,0375,128,9675,121,0019-01
CT DSM TS 89.55676,28-1,04-14,2189,5616,9289,561,0019-01
CT DSM TS 89.699,83-1,05-9,6589,698,9294,031,0019-01
CT DSM TS 99.781916,51-1,03-5,8799,785,5699,781,0019-01
CT DSM TS 99.9420,57-1,04-4,8199,944,18104,771,0019-01
Niet verbonden met streaming server
**) Indicatieve verandering tijdens pre-opening fase tot 09:15
8.2 °C
ZZO2
Beurs AEX
AEX 569.3
+ / - +0.5%
AEX569,30arrow0,50% 19-01
AMX858,95arrow0,77% 19-01
ASCX1094,13arrow0,71% 19-01
BEL-204159,09arrow0,41% 19-01
FTSE 1007730,79arrow0,39% 19-01
CAC-405526,51arrow0,60% 19-01
SMI9509,77arrow0,61% 20-01
meer...